بیوگرافی و عکس های کایلی جنر و نامزدش تراویس اسکات و دخترش استورمی

کایلی جنر با نام کامل کایلی کریستن جنر Kylie Kristen Jenner مدلینگ و بازیگر و کارآفرین آمریکایی در تاریخ 10 آگوست سال 1997 متولد شد. پدرش بروس جنر، ورشکار مشهور آمریکایی که بعدها تغییر جنسیت داده و به نام کیتلین جنر تغییر نام داد و مادرش کریس جنر، بازیگر، تهیه کننده، نویسنده و تاجر آمریکایی می باشد.

قد کایلی جنر 1.68 است.

کایلی جنر
کایلی جنر

زندگی نامه کایلی جنر

کایلی جنر خواهر کوچک تر کندال جنر و خواهر نانتی کیم کارداشیان، کلویی کارداشیان، راب کارداشیان و کورتنی کارداشیان از سمت مادری و برودی جنر، براندون جنر، برت جنر و کیسی جنر از طرف پدرش است. او آخرین فرزند خانواده کارداشیان و جنر است.

اولین حضور کایلی در مجموعه تلویزیون “پا به پای خانواده کارداشیان” در سال 2007 بود که از شبکه E بخش شد. این سریال درباره زندگی شخصی و حرفه اعضای خانواده کارداشیان و جنر بود.

عکس کایلی جنر و کندال جنر
عکس کایلی جنر و کندال جنر

فعالیت های حرفه ای کایلی جنر

در سال 2012 به همراه خواهرش کایلی در برند مد PacSun فعالیت کرد و برند لوازم آرایشی “کایلی و کندال” را راه اندازی نمود و سال 2015 خط تولید “لوازم آرایش کایلی” را تاسیس کرد.

کایلی جنر بنیان گذار دو برند لاک ناخن Wear Something Spar-kylie و Rainbow in the S-kylie و سهامدار برند محصولات زیبایی مو Bellami و سفیر برند مراقبت از پوست Nip + Fab می باشد.

کایلی و کندال جنر سهامداران برند جواهر Pascal Mouawad’s Glamhous و برند کیف و کفش Madden Girl می باشند.

عکس کایلی جنر و کریس جنر
عکس کایلی جنر و کریس جنر

شهرت کایلی جنر در رسانه های اجتماعی

در سال 2014 و 2015 با توجه به نفوذ قابل توجه خواهران جنر در شبکه های اجتماعی، مجله تایم نام آن ها را در لیست پرنفوذترین نوجوانان جهان قرار داد.

کایلی جنر در سال 2017 توسط مجله فوربس در لیست 100 سلبریتی مشهور جهان قرار گرفت، کایلی 20 ساله جوان ترین فرد این لیست بود و درآمدش حدود 41 میلیون دلار تخمین زده شد.

در سال 2018 و با بیش از 100 میلیون فالوور یکی از 10 فرد پرطرفدار در اینستاگرام شد.

درآمدش از ژوئن 2015 تا 2016 حدود 18 میلیون دلار بود که نفر دوم در لیست پردرآمدترین ستاره های تلویزیون قرار گرفت. نفر اول این لیست خواهرش، کیم کارداشیان بود.

کایلی جنر لباس های قدیمی خود را در سایت eBay به فروش گذاشت و درآمد حاصل از آن را به بیمارستان کودکان لس آنجلس اهدا کرد و در سال 2013 به همراه خانواده اش به فروشگاه خیریه فروش حیاط پیوست و درآمد حاصل از فروش به بنیاد کودکان فقیر اهدا شد.

کلکسیون ماشین دارد که شامل فرار اسپایدر، لندرور، مرسدس بنز مایباخ، مرسدس جی واگن، رولزرویس گوست و غیره می باشد.

عکس های کایلی جنر
عکس های کایلی جنر

زیبایی به سبک کایلی جنر

از ویژگی های چهره کایلی لب های برجسته و حجیم است. در سال 2015 در برنامه “پا به پای خانواده کارداشیان” اعلام کرد از تزریق لب استفاده می کند، او قبلا گفته بود هرگز از تزریق ژل یا چربی برای لب هایش استفاده نکرده و برای حجیم کردن لب هایش، آن ها را داخل بطری فرو کرده و با مکش هوا باعث تورم و زیبایی آن ها شده است.

این روش به “چالش کایلی” مشهور شد با اینکه او احتمالا هرگز از آن استفاده نکرده بود و با فراگیر شدن آن در شبکه های اجتماعی و پیامدهای ناگوار آن در نوجوانان و جوانان، کایلی جنر اعلام کرد که قصدش تحریک جوانان برای انجام این کار نبوده است.

کایلی جنر و اسکات تراویس
کایلی جنر و تراویس اسکات

ازدواج و بارداری کایلی جنر

کایلی جنر تا سال 2017 با تایگا رابطه صمیمی داشت، پس از جدایی از تایگا، اواخر بهار 2017 آغاز رابطه عاشقانه کایلی جنر و تراویس اسکات بود. آن ها در 1 فوریه 2018 و زمانی که کایلی 21 ساله بود، صاحب یک دختر شدند.

عکس بارداری کایلی جنر
عکس بارداری کایلی جنر

در سپتامبر 2017 خبر بارداری کایلی جنر از تراویس اسکات در شبکه های اجتماعی پخش شد و کایلی در 4 فوریه 2018 این خبر را تایید و تاریخ تولد دخترش را 1 فوریه اعلام کرد. در 6 فوریه 2018 با پستی در اینستاگرام خبر تولد دخترش را منتشر کرد. آن ها نام دخترشان را “استورمی وبستر” Stormi Webster گذاشتند.

عکس استورمی دختر کایلی جنر
عکس استورمی دختر کایلی جنر
کایلی جنر و دخترش
کایلی جنر و دخترش
عکس کایلی جنر بعد از زایمان
عکس کایلی جنر بعد از زایمان