درباره گروه

به نام یگانه خالق هستی

همانطور که میدانید کمپانی Yahoo بجز ایمیل و مسنجر، ده ها سرویس دیگر را نیز ارائه میکند که شاید در نزد برخی کاربران ایرانی کمتر شناخته شده باشند.
Yahoo! Groups یا گروه های یاهو یکی از این سرویس ها است. در این سرویس، کاربران با پیوستن به گروه هایی که قبلا توسط دیگران ایجاد شده است قادر خواهند بود مطالبی که برای اعضای گروه ارسال می شود را در ایمیل شخصی خود دریافت کنند. همه ما عقیده داریم که دسترسی به ایمیل، راحت و ارزان است و این شیوه یکی از ساده‌ترین راه‌ها برای اطلاع ‌رسانی گسترده به حساب می‌آید. شایان ذکر است در حال حاضر بیش از 10 میلیون گروه با موضوعات گوناگون در سایت یاهو ایجاد شده اند که هر کدام به نوبه خود سطوح و امتیازات خاص خود را دارا هستند.

گروه اینترنتی پرشین استار نیز با بهره گیری از امکانات Yahoo! Groups در سایه توسعه روزافزون عرصه اینترنت و برپایه نیازهای امروزی کاربران اینترنتی ایرانی و فارسی زبان، با هدف ارائه محتوای ارزشمند و کاربردی در بهمن ماه 1386 راه اندازی شد تا بتواند علاوه بر تسریع دسترسی کاربران به گوشه ای از منابع اینترنتی، در راستای بوجود آوردن بستری مناسب، سالم و منطقی در مبحث اطلاع رسانی و در عین حال ایجاد فضایی شاد و متنوع که مطلوب نظر مخاطبان بیشمار و ارجمند ایرانی خواهد بود گامی موثر بردارد. این گروه در حال حاضر با دارا بودن 6 سال سابقه فعالیت و به پشتوانه بیش از 340.000 عضو توانسته است در جایگاه یکی از گروه های مطرح اینترنتی و شناخته شده در سطح ایران قرار گیرد.

لازم بذکر است گروه پرشین استار یک گروه اینترنتی مستقل می باشد که به هیچ سازمان یا موسسه ای وابستگی ندارد و با پایبندی به رعایت اصول قوانین رایانه ای، هیچگونه تضادی با نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را القاء نخواهد نمود. ضمن اینکه با در نظر گرفتن سلایق و علایق متعدد شما هموطنان عزیز و البته به دور از هرگونه جهت گیری شخصی و سیاسی، در ایمیل های ارسالی به موضوعاتی اعم از: خبری، علمی، فرهنگی، اجتماعی، اقتصادی، مذهبی، پزشکی، ورزشی، هنری، سینمایی، زناشویی، سبک زندگی، موفقیت، تکنولوژی، دانلود، سرگرمی، طنز، آموزشی و بویژه آلبوم های جذاب تصویری خواهد پرداخت که سعی و تلاش همه همکارانمان در این است که خدمات ایده‌آلی را به شما ارائه کنیم.

در خاتمه؛ و با این امید که در حد وسعمان بتوانیم ضمن تلاش در جهت اعتلای افکار و فرهنگ عمومی، زمینه ساز رشد و ترقی جامعه عزیز ایرانی در سراسر گیتی باشیم،‌ بدون اغراق بر این باوریم که پرشین استار، گروهیست شاد، مفید و سرگرم کننده که محتوای مختلفی را بصورت رایگان به ایمیل آدرس اعضای خود ارسال می نماید تا بخش اعظم نیازهای مجازی کاربران ایرانی را پاسخ بدهد. لذا شما عزیزان با پیوستن به گروه پرشین استار این امکان را خواهید داشت تا بصورت روزانه جدیدترین، جذاب ترین و بهترین های اینترنت را در ایمیل خود دریافت کنید. [برای مشاهده راهنما و عضویت اینجا کلیک کنید]

ضمنا انتقادات، پیشنهادات و نظرات سازنده شما، سرلوحه فعالیت ما در جهت بالابردن سطح کیفی و هر چه بهتر ارائه نمودن محتوای گروه پرشین استار خواهد بود. در این راستا از شما بازدید کننده گرامی خواهشمندیم با ارائه نظرات و پیشنهادات خود از طریق صفحه تماس با ما، ما را در این زمینه یاریگر باشید.