ارسال ایمیل تبلیغاتی انبوه

» ایمیل مارکتینگ چیست ؟

ایمیل مارکتینگ یا بازاریابی با ایمیل شیوه ای نوین از تبلیغات اینترنتی می باشد که بدلیل هزینه پایین نسبت به سایر روش ها و همچنین ارتباط مستقیم با مخاطب و تاثیر گذاری بیشتر، در حال حاضر یکی از بهترین روش ها برای معرفی کالا و خدمات به صورت آنلاین می باشد.
برای ارسال یک ایمیل تبلیغاتی باید علاوه بر داشتن سرورهای قدرتمند موارد اخلاقی نیز رعایت شود و بصورت ناخواسته برای کسانی که مایل به دریافت ایمیل نیستند ارسالی صورت نگیرد. برای آشنایی بیشتر با ایمیل مارکتینگ اینجا کلیک کنید

» چرا گروه اینترنتی پرشین استار ؟

اگر به رقابت در فعالیت های اقتصادی، تجاری، آموزشی و فرهنگی اهمیت می دهید و مصمم هستید در این جهت گام های مؤثری بردارید، فرصتی است تا از مزایای تبلیغات مدرن الکترونیکی در شبکه جهانی اینترنت بهره مند شوید. هرچند ممکن است راه‌های مختلفی را برای تبلیغ محصولات یا خدمات خودتان آزموده باشید، اما همواره ارسال ایمیل‌های تبلیغاتی یکی از بهترین شیوه‌ها برای معرفی سریع کالاها و خدمات است. چراکه امروزه تبلیغ از طریق ایمیل یکی از موثرترین و در عین حال کم هزینه‌ترین روش‌های معرفی کالا و یا خدمات شما به عموم مردم می باشد و علیرغم اینکه سطح وسیعی از مخاطبان شما را پوشش می‌دهد، نقطه عطفی است تا اهداف شما بهتر تحقق یابد.

از اینرو، پرشین استار بعنوان یکی از گروه های مطرح اینترنتی ایران، با دارا بودن بیش از 8 سال سابقه فعالیت در این زمینه، در حال حاضر به پشتوانه بیش از 350.000 عضو این افتخار را دارد تا میزبان آگهی های محصولات و خدمات شما بوده و برای رسیدن به آنچه که شما از تبلیغات انتظار دارید در کنار شما باشد.

تعداد فعلی اعضای پرشین استار را می توانید در صفحه اصلی گروه در قسمت هدر بالای صفحه ببینید. جهت مشاهده اینجا کلیک کنید

گفتنی است، تبلیغات شما در ایمیل های متعدد گروه پرشین استار که هر روزه توسط هزاران بازدیدکننده فارسی زبان مشاهده می‌شود، عاملی موثر در جذب مشتریان شماست.

» شیوه تبلیغات

تبلیغات در گروه اینترنتی پرشین استار به دو صورت امکان پذیر است :

1) ارسال ایمیل تبلیغاتی اختصاصی

در این روش یک ایمیل اختصاصی برای شما به کل اعضای ما ارسال خواهد شد. محتوای این ایمیل می تواند پیام، لینک وب سایت، تصاویر و شرح کاملی از خدمات، محصولات و زمینه فعالیت شما باشد.

2) تبلیغات بنری در ایمیلهای گروه

ما در طول هفته علاوه بر ایمیل های تبلیغاتی چندین ایمیل سرگرم کننده و خواندنی برای اعضای خود ارسال می کنیم. در این روش یک بنر تبلیغاتی گرافیکی در داخل ایمیل های مطالب گروه درج می گردد و بمدت معین طبق سفارش شما، نمایش داده خواهد شد.

توجه : ارسال ایمیل ها فقط در روزهای زوج هفته ( شنبه، دوشنبه، چهارشنبه ) انجام می شود و حاوی مطالب مختلف علمی، تفریحی، خبری، سرگرمی، پزشکی، دانلود، طنز، عکس و … می باشد.

جهت نمایش جایگاه سرویس ها اینجا کلیک کنید

psprice

 

3) تبلیغات در بخش وب نورد گروه

“وب نورد” شامل لینک های خواندنی و جالب است که در انتهای تمام ایمیل های گروه قرار گرفته و بصورت روزانه با لینک های جدید آپدیت می گردد که کاربران پس از باز کردن هر ایمیل بر روی آنها کلیک می کنند و وارد سایت مورد نظر می شوند.

webnavard2


» قوانین پذیرش تبلیغات

1) پذیرش تبلیغات شما مبتنی بر تائید محتوای آگهی می باشد و لذا هیچگونه تعهدی نسبت به انتشار و درج هرگونه تبلیغی وجود ندارد به همین جهت لطفا در زمان سفارش، ماهیت و عنوان تبلیغاتی از قبیل (شرکت، سایت، فروشگاه اینترنتی، ارائه دهنده خدمات خاص و …) را حتما با ذکر آدرس سایت اینترنتی و احیانا جزئیات مربوطه مشخص نمائید.

2) با توجه به اینکه ارسال ایمیل تبلیغاتی توسط سرور یاهو انجام می شود احتمال اسپم شدن بسیار ضعیف است ولی چنانچه بنابدلایلی ایمیل تبلیغاتی مزبور Spam شد، پس از بررسی و رفع مشکل، ارسال آن بصورت رایگان تجدید خواهد شد.

3) هزینه های اعلام شده فوق صرفا جهت نمایش و ارسال تبلیغات است. بنابراین طراحی ایمیل و بنر تبلیغاتی، به عهده متقاضی سفارش می باشد.

4) مسئولیت محتوای آگهی بر عهده سفارش دهنده تبلیغ می باشد و در صورت بروز هر گونه مشکل، پاسخگویی خریداران را باید عهده دار باشد.

5) در صورت هر گونه تغییر در ماهیت تبلیغات به صورت بنری مانند هدایت بازدیدکنندگان به وبسایتی دیگر یا هر گونه عملی که سوء استفاده تلقی شود، نمایش بنر بلافاصله و بدون اخطار قطع خواهد شد و هزینه پرداختی قابل برگشت نخواهد بود.

6) هزینه تبلیغات به صورت نقدی بوده و پس از هماهنگی و تائید ارسال تبلیغات، قابل پرداخت خواهد بود.

 

نحوه سفارش

جهت سفارش تبلیغات و یا مشاوره تبلیغاتی با ما تماس حاصل فرمائید.

mail  ads@persian-star.org

tel  4107 273 0913