بیوگرافی کامل و عکس های دیدنی احمد مهران فر و همسرش مونا فائض پور

عکس احمد مهران فر
عکس احمد مهران فر

احمد مهران فر (Ahmad Mehranfar) هنرپیشه محبوب ایرانی که با بازی در سریال پایتخت به چهره شناخته شده ای تبدیل شده در تاریخ 10 خرداد سال 1354 در کاشان متولد شده است.

زندگی نامه احمد مهران فر

احمد مهران فر در برزک کاشان به دنیا آمده است. این بازیگر لیسانس بازیگری و فوق لیسانس کارگردانی دارد و از دانشکده هنرهای زیبا فارغ التحصیل شده است.

مهران فر در سن 24 سالگی و با اجرای تئاتر وارد عرصه بازیگری شده و اولین بار در سال 1380 و با بازی در فیلم نان، عشق، موتور 1000 بازیگری سینما را آغاز کرده است. او در این فیلم با بازیگرانی همچون اکبر عبدی و بهاره رهنما هم بازی بود.

احمد مهران فر و همسرش مونا فائض پور
احمد مهران فر و همسرش مونا فائض پور

فیلم شناسی احمد مهران فر

از فیلم های معروف احمد مهران فر می توان به تسویه حساب با بازی مهناز افشار، استشهادی برای خدا با بازی جمشید هاشم پور و محسن تنابنده، عصر روز دهم در کنار هانیه توسلی، درباره الی با بازی گلشیفته فراهانی و ترانه علی دوستی، هیچ در کنار مهدی هاشمی و باران کوثری، اسب حیوان نجیبی است با بازی رضا عطاران، یک عاشقانه ساده در کنار مهناز افشار و مصطفی زمانی، بی خود و بی جهت، دربند با بازی پگاه آهنگرانی، ایران برگر در کنار علی نصیریان، هفت ماهگی با بازی حامد بهداد، زاپاس در کنار امیر جعفری و ریما رامین فر، ماجرای نیمروز در کنار مهرداد صدیقیان، خجالت نکش در کنار شبنم مقدمی و کاتیوشا با بازی هادی حجازی فر اشاره کرد.

این بازیگر در سریال های بانکی ها، رسم عاشقی، مدار صفر درجه، پایتخت 1 تا 5، شاهگوش، ابله و سال های دور از خانه نیز حضور داشته و در حال حاضر مشغول بازی در سریال پایتخت 6 در نقش ارسطو در کنار بازیگرانی همچون محسن تنابنده، ریما رامین فر و مهران احمدی می باشد.

احمد مهران فر
احمد مهران فر

ازدواج و همسر احمد مهران فر

احمد مهران فر سال 1397 با مونا فائض پور – مدلینگ و بازیگر تئاتر – عقد کرد و سال 1398 مراسم ازدواج آن ها برگزار شده است.

این زوج 14 سال با هم تفاوت سنی دارند. مونا فائض پور در حال حاضر مشغول گذراندن دوره های بازیگری می باشد.