بیوگرافی کامل و عکس های جدید ادی ردمین و همسرش هانا باگشاو و فرزندانش

ادی ردمین (Eddie Redmayne) با نام کامل “ادوارد جان دیوید ردمین” بازیگر انگلیسی در تاریخ 6 ژانویه سال 1982 در لندن متولد شده است.

قد ادی ردمین 1.84 متر است.

ادی ردمین
ادی ردمین

زندگی نامه ادی ردمین

ادی ردمین فرزند پاتریشا (کارمند شرکت) و ریچارد ردمین (تاجر و مدیر مالی بانک) می باشد. ادی یک برادر بزرگ تر به نام جیمز و یک برادر کوچک تر به نام توماس و یک خواهر و برادر ناتنی به نام های یوجنی و چارلز از ازدواج اول پدرش دارد.

ادی ردمین از سن 10 سالگی و پس از ورود به مدرسه جکی پالمر استیج به بازیگری و خوانندگی علاقمند شد. این بازیگر در مدرسه استن هاوس، کالت کارت و سپس کالج اتون تحصیل کرده و سال 2003 در رشته تاریخ هنر از کالج ترینیتی کمبریج فارغ التحصیل شد.

عکس های ادی ردمین
عکس های ادی ردمین

قبل از فعالیت جدی در عرصه بازیگری به عنوان مدل برای برند بربری (Burberry) مشغول به کار شد و سال 2012 توسط مجله ونیتی فیر در لیست “خوش پوش ترین مردان جهان سال 2012” قرار گرفت و به دنبال آن در سال 2015 توسط مجله جی کیو به عنوان “خوش پوش ترین مرد بریتانیایی” انتخاب شد.

فیلم شناسی ادی ردمین

ادی ردمین بازیگری را از سال 2002 و با فعالیت در عرصه تئاتر آغاز کرده و سال 2006 با بازی در فیلم “مانند ذهن ها” وارد دنیای سینما شد.

از فیلم های مطرح ادی ردمین می توان به چوپان خوب (2006) با بازی رابرت دنیرو و آنجلینا جولی، گریس وحشی (2007) با بازی جولیان مور، الیزابت: دوران طلایی (2007) با بازی کیت بلانشت، دختر دیگر بولین (2008) با بازی ناتالی پورتمن و اسکارلت جوهانسون، مرگ سیاه (2010) در کنار شان بین، ساده لوح (2011)، هفته ای که با مرلین گذراندم (2011) با بازی میشل ویلیامز، بی نوایان (2012) با بازی هیو جکمن و راسل کرو، تئوری همه چیز (2014)، صعود ژوپیتر (2015) با بازی چنینگ تیتوم و میلا کونیس، دختر دانمارکی (2015) با بازی آلیشیا ویکاندر و جانوران شگفت‌ انگیز 1 و 2 با بازی جانی دپ و کاترین واترستون اشاره کرد.

عکس ادی ردمین در نقش استفان هاوکینگ
عکس ادی ردمین در نقش استفان هاوکینگ

این بازیگر برای بازی در فیلم تئوری همه چیز (2014) موفق به دریافت جایزه اسکار بهترین بازیگر مرد نقش اول و گلدن گلاب شده و برای فیلم دختر دانمارکی (2015) نامزد جایزه اسکار شده است.

ازدواج و همسر ادی ردمین

ادی ردمین سال 2012 با هانا باگشاو (مدیر اجرایی روابط عمومی در شرکت دارایی) دوست شد، آن ها سال 2014 با هم ازدواج کردند و حاصل این ازدواج دختری به نام آیریس ماری (متولد سال 2016) و یک پسر به نام لاک ریچارد (متولد سال 2018) می باشد.

عکس ادی ردمین و همسرش هانا باگشاو
عکس ادی ردمین و همسرش هانا باگشاو

حقایق جالب درباره ادی ردمین

  • ثروت ادی ردمین حدود 4 میلیون دلار برآورد شده است.
  • دوستی نزدیکی با جرمی ایروین و بندیکت کامبربچ دارد.
  • در کالج اتون با برنس ویلیام همکلاسی بوده است.
  • در فیلم “تئوری همه چیز” برای بازی در نقش استفان هاوکینگ برنده جایزه اسکار شد. او برای این نقش حدود 7 کیلوگرم وزن کم کرده و برای یادگیری نحوه کنترل بدن حدود 4 ماه با یک رقصنده کار کرد و در طول این مدت با بیش از 40 بیمار مبتلا به ALS ملاقات داشته است.
  • استفان هاوکینگ در واکنش به بازی ادی ردمین، ایمیلی به کارگردان فیلم فرستاد و گفت که در بعضی صحنه های فیلم احساس می کرده واقعا در حال تماشای خودش است.
  • کور رنگی دارد و اغلب اوقات همسرش لباس های او را انتخاب می کند.
  • دوست دارد با ماریون کوتیار هم بازی شود.
  • زمانی که در کالج اتون درس می خواند برای بازی در نقش تام ریدل در هری پاتر و اتاق اسرار (2002) تست داد اما قبول نشد.
  • با جمی دورنان و اندرو گارفیلد هم خانه بوده است.
  • با لیلی کالینز دوستی دیرینه ای دارد.