بیوگرافی و عکس های اینستاگرام اشر انجل بازیگر فیلم شزم

اشر انجل (Asher Angel) با نام کامل “اشر داو انجل” بازیگر آمریکایی در تاریخ 6 سپتامبر سال 2002 در آریزونا متولد شده است.

قد اشر انجل 1.75 متر است.

اشر انجل
اشر انجل

زندگی نامه اشر انجل

اشر انجل فرزند جودی و کوکو انجل می باشد و در پارادایس ولی بزرگ شده است. اشر یک خواهر و یک برادر کوچک تر از خودش به نام های لندن بلو و اوی دارد.

عکس اشر انجل در کنار مادر و خواهر و برادرش
عکس اشر انجل در کنار مادر و خواهر و برادرش

اشر انجل یهودی است، آواز می خواند و گیتار می نوازد.

فیلم شناسی اشر انجل

اشر انجل که به تازگی برای بازی در فیلم ابرقهرمانی شزم محصول جدید شرکت دی سی انتخاب شده از همان سنین کودکی به بازیگری علاقه داشت و اولین بار در سن 6 سالگی و با بازی در فیلم جولین (2008) با بازی جسیکا چستین وارد دنیای هالیوود شد.

پس از بازی در فیلم جولین، مادرش به او قول داد اگر بتواند در 30 نمایش محلی بازی کند او را به لس آنجلس خواهد برد. اشر که عاشق بازیگری بود از آن پس در نمایش های مختلف از جمله پری دریایی کوچک و ماری پاپینز بازی کرد.

عکس اشر انجل و زکری لی وای
عکس اشر انجل و زکری لی وای

پس از مدتی مادر اشر به قول خودش عمل کرد و به همراه پسرش به لس آنجلس رفتند، اشر در سن دوازده سالگی برای بازی در نقش اصلی سریال اندی مک برای شبکه دیزنی تست بازیگری داد و پذیرفته شد، سپس به همراه خانواده اش برای فیلمبرداری سریال به یوتا نقل مکان کردند.

این بازیگر نوجوان در سریال هایی همچون نیکی، ریکی، دیکی و داون (2016) و ذهن های جنایتکار: فراتر از مرزها (2016) نیز نقش های کوچکی داشته و فیلم شزم اولین فعالیت حرفه ای او در عرصه سینما محسوب می شود.

انجل در این فیلم در نقش نوجوانی به نام بیلی بتسون ظاهر شده که با گفتن کلمه جادویی “شزم” به ابر قهرمان (با بازی زکری لی وای) تبدیل می شود.

روابط اشر انجل

اشر انجل با پیتون الیزابت لی (هم بازی اش در اندی مک) رابطه بسیار نزدیکی دارد به طوری که به گفته خودش آن ها همه چیز را درباره هم می دانند.

عکس اشر انجل و پیتون الیزابت لی
عکس اشر انجل و پیتون الیزابت لی

اگرچه در شبکه های اجتماعی شایعاتی درباره رابطه عاشقانه این دو پخش شده اما چنین مسئله ای صحت ندارد و او پیتون را مانند خواهرش دوست دارد.