بیوگرافی و عکس های جذاب الناز حبیبی و خانواده اش

عکس الناز حبیبی
عکس الناز حبیبی

الناز حبیبی (Elnaz Habibi) هنرپیشه جوان و محبوب ایرانی در تاریخ 21 مرداد سال 1367 در تهران متولد شده است.

زندگی نامه الناز حبیبی

الناز حبیبی در خانواده ای هشت نفره بزرگ شده است. او 6 خواهر و برادر بزرگ تر از خودش دارد و فرزند آخر خانواده اش می باشد.

الناز حبیبی از کودکی بازی در تئاتر را شروع کرده است. او که در کانون پرورش فکری نوجوانان عضو بود در سن یازده سالگی اولین تجربه جدی بازیگری اش را در فیلم دفترچه خاطرات به کارگردانی سعید سلطانی داشته است.

خانم حبیبی در رشته تدوین و کارگردانی تحصیل کرده و اولین حضور او در دنیای تلویزیون به بازی در سریال سال های برف و بنفشه در سال 1386 برمی گردد.

الناز حبیبی و همسر سابقش
الناز حبیبی و همسر سابقش

فیلم شناسی الناز حبیبی

از سریال های معروف الناز حبیبی می توان به روزگار قریب با بازی مهدی هاشمی، فاصله ها کنار دانیال حکیمی و شاهرخ استخری، سی امین روز با بازی هومن سیدی، تا ثریا کنار آزیتا حاجیان، فراموشی، دودکش با بازی هومن برق نورد و بهنام تشکر، دردسرهای عظیم 1 و 2 کنار جواد عزتی، سر به راه، پرستاران با بازی عاطفه رضوی، سارق روح و دل دار اشاره کرد.

الناز حبیبی در فیلم های پیتزا مخلوط با بازی مجید صالحی، ناخواسته در کنار مهرداد صدیقیان، زاپاس با بازی امیر جعفری، ماه گرفتگی با بازی کامبیز دیرباز، دشمن زن در کنار سام درخشانی، خجالت نکش با بازی احمد مهران فر و ژن خوک نیز حضور داشته است.

ازدواج و همسر الناز حبیبی

الناز حبیبی سال 1391 با مهدی صاحب زمانی ازدواج کرد. آن ها معمولا دور از هم بودند زیرا همسرش خارج از کشور زندگی می کرد و سرانجام از هم جدا شدند.

الناز حبیبی
الناز حبیبی

حقایق جالب درباره الناز حبیبی

  • همه افراد خانواده اش در کشور سوئد زندگی می کنند اما الناز خانم حبیبی به دلیل شغل بازیگری و علاقه به وطن هرگز نخواسته به خارج از ایران مهاجرت کند.
  • سال 1385 مادرش را از دست داد، این اتفاق ضربه بزرگی به او وارد کرد طوری که تا مدت ها بعد سراغ درس و کار نرفت.
  • از تنهایی متنفر است و دلتنگ خانواده اش می شود.
  • خانواده اش از دور همه کارهای او را دنبال می کنند.
  • پدرش به هنر علاقه زیادی دارد و مشوق اصلی او بوده است.
  • عاشق خرید کردن است.