بیوگرافی و عکس های دیدنی بهاره رهنما و همسرش امیر خسرو عباسی

عکس بهاره رهنما
عکس بهاره رهنما

بهاره رهنما (Bahareh Rahnama) هنرپیشه و نویسنده سرشناس ایرانی در تاریخ 10 آذر ماه سال 1352 در هزاوه اراک متولد شده است.

زندگی نامه بهاره رهنما

بهاره رهنما فرزند سوم خانواده اش است و پدرش کارمند شرکت نفت و مادرش خانه دار می باشند.

خانم رهنما از بازیگران تحصیل کرده ای است که از دوران کودکی به اجرا علاقه داشته است. او لیسانس ادبیات فارسی و حقوق قضایی و فوق لیسانس ادبیات نمایشی دارد و در حال تحصیل در مقطع دکترا می باشد.

بهاره رهنما بازیگری را در سن 19 سالگی و با بازی در فیلم افعی آغاز کرده، او در این فیلم با جمشید هاشم پور هم بازی بود.

بهاره رهنما و دخترش پریا
بهاره رهنما و دخترش پریا

فیلم شناسی بهاره رهنما

بهاره رهنما را بیشتر به خاطر نقش آفرینی در فیلم های طنز و کمدی می شناسیم.

از جمله فیلم های او می توان به عاشقانه با بازی خسرو شکیبایی، بادام های تلخ با حضور فریبرز عرب نیا، نان، عشق و موتور 1000 با بازی اکبر عبدی، گاو خونی در کنار بهرام رادان، دایره زنگی با بازی مهران مدیری، توفق اجباری در کنار محمدرضا گلزار، ده رقمی، چارچنگولی، سن پطرزبورگ با بازی پیمان قاسم خانی، پوپک و مش ماشالله در کنار مهناز افشار، عروسک و ورود آقایان ممنوع با بازی رضا عطاران اشاره کرد.

این بازیگر در فیلم های هرچی خدا بخواد در کنار پوریا پور سرخ، زن ها شگفت انگیزند با بازی حمید گودرزی، زنان ونوسی، مردان مریخی با بازی امین حیایی، جرم، خنده در باران، آشنایی با لیلا با بازی لیلا حاتمی، طبقه هساث با بازی رضا عطاران، 360 درجه با بازی میلاد کی مرام، آس و پاس، خوب، بد، جلف، هشتگ، آینه بغل، پاستاریونی و ایکس لاجر حضور داشته است.

روشن تر از خاموشی، من یک مستاجرم، زیرزمین، مرد هزار چهره، مامور بدرقه، چک برگشتی، همسایه ها و شش قهرمان و نصفی از جمله سریال های بهاره رهنما است.

ازدواج و همسر بهاره رهنما

بهاره رهنما در سن 22 سالگی و بعد از یک دوره نامزدی با پیمان قاسم خانی – کارگردان و نویسنده ایرانی – ازدواج کرد و حاصل این ازدواج دختری به نام پریا قاسم خانی است.

این ازدواج بیست سال دوام داشت و این زوج سال 1394 از هم جدا شدند. خانم رهنما دو سال بعد با امیر خسرو عباسی ازدواج کرد.

بهاره رهنما و شوهرش امیر خسرو عباسی
بهاره رهنما و شوهرش امیر خسرو عباسی

حقایق جالب درباره بهاره رهنما

  • جاری سابق شقایق دهقان است.
  • در زمینه تئاتر بسیار فعال است.
  • با پیمان قاسم خانی در فیلم عاشقانه هم بازی بود و با درآمد آن مراسم عروسی خود را برگزار کردند.
  • نویسنده است و آثاری همچون چهار چهارشنبه و یک کلاه‌گیس، ماه هفت شب، مالیخولیای محبوب من، زن باران و پای به جاده زدن از او به چاپ رسیده است.
  • درباره بارداری مجدد بهاره رهنما، به گفته خودش مادر شدن برایش جذاب است و اگر فرصتی باشد دوست دارد دوباره مادر شدن را تجربه کند. تصاویری که از عکس های خودش در یک تئاتر و در نقش یک خانم باردار منتشر کرده باعث شد طرفدارانش به اشتباه گمان کنند او باردار است.