بیوگرافی کامل و عکس های جدید علی یاسینی خواننده و خانواده و همسرش

عکس علی یاسینی
عکس علی یاسینی

علی یاسینی (Ali yasini) خواننده جوان و پر طرفدار ایرانی در تاریخ 14 آذر ماه سال 1375 ( در برخی منابع در تاریخ 12 آذر ماه سال 1373 ) در تهران به دنیا آمده است.

قد علی یاسینی 1.93 متر و وزنش 85 کیلو گرم است.

زندگی نامه علی یاسینی

علی یاسینی فارغ التحصیل مقطع کارشناسی در رشته معماری است. وی با نواختن گیتار کار در عرصه موسیقی را شروع کرد و در حال حاضر هم آهنگساز و ترانه سرا است.

وی در یک خانواده 4 نفره متولد شده و دارای یک خواهر است.

علی یاسینی فعالیت هنری خود را از سن 12 سالگی در سال 1387 با یادگیری گیتار شروع کرد و وارد حیطه ترانه سرایی شد و در سال 1394 در سن 18 سالگی نخستین آهنگ اش را منتشر کند.

آهنگ افسردگی علی یاسینی نخستین آهنگ او به شمار می آید. وی بعد از انتشار قطعه افسردگی کارش را ادامه داد و در سال 1395 دومین ترانه خود به نام تلخ را منتشر کرد. آهنگ سوم یاسینی به نام نترس باعث شد او به شهرت زیادی دست پیدا کند.

علی یاسینی همچنین با آرش و مسیح و مسعود جهانی که یک تیم قوی موسیقیایی هستند همکاری کرده است. اوج شهرت علی با آهنگی که به طور مشترک با شهاب مظفری خوانده است برمی گردد.

وی همچنین کار آهنگ سازی و شعر آهنگ منو اصلا ندید رضا گلزار، آهنگ سازی و شعر برای آهنگ عکس قدیمی شهاب مظفری و آهنگ سازی آهنگ یه چیزی میگه نه برای یاسین ترکی را انجام داده است.

علی یاسینی
علی یاسینی

آلبوم ها و آهنگ های علی یاسینی

از جمله تک آهنگ های علی یاسینی می توان به بارون، نرو، یه وقتایی،  میخندم، کجایی، تهران، مثل برف، یه ثانیه، بی تعبیر، تو دیوونه بودی، بعد تو، راه بیا، اگه به من بود، این روزا، انگار نه انگار، ازم دور شین، راجبش نگید، وای وای با همکاری شهاب مظفری، جنگ، به چی زل می زنی، ما با هم خاطره داریم اشاره کرد.

ازدواج و همسر علی یاسینی

علی یاسینی مجرد است و هنوز ازدواج نکرده است.

حقایق جالب درباره علی یاسینی

  • علی یاسینی علاوه بر گیتار، در نواختن گیتار بیس، پیانو، سه تار و کیبورد هم مهارت دارد.
  • علی یاسینی در کنار خواندن، آهنگ سازی، ترانه سرایی و میکس مسترینگ می کند.
  • علی یاسینی در بین تیم های فوتبال طرفدار بارسلونا و پرسپولیس می باشد.
  • وی تمام آهنگ هایش را خودش نوشته است.

در ادامه بخوانید : عکس نوشته آهنگ های علی یاسینی