بیوگرافی کامل و عکس های جدید مسیح و آرش عدل پرور و پدر و مادرشان

عکس مسیح و آرش
عکس مسیح و آرش

مسیح عدل پرور (masih adl parvar) خواننده و آهنگ ساز ایرانی، در تاریخ 20 اردیبهشت ماه سال 1367 در تهران به دنیا آمده است.

آرش عدل پرور (arash adl parvar) خواننده و آهنگ ساز ایرانی، در تاریخ 21 مرداد ماه سال 1369 در تهران به دنیا آمده است.

زندگی نامه مسیح و آرش

مسیح و آرش عدل پرور دو برادر با نام هنری masih و arash ap با سبک ریتم و بلوز (R&B) در زمره برترین صدا های مارکت موسیقی در حال فعالیت هستند.

مسیح و آرش در نوجوانی به خارج از کشور رفته و همانجا تحصیلات شان را در رشته آهنگ سازی ادامه داده اند و انواع ساز ها و سبک های جدید آواز و خوانندگی را در کنار استادان بزرگی یاد گرفتند و بعد از چند سال مجددا به ایران باز گشتند.

عکس مسیح عدل پرور
عکس مسیح عدل پرور

مسیح خیلی زود و از سن 16 سالگی و در سال 1383 به همراه برادرش آرش وارد عرصه موسیقی شدند و به ترانه سرایی و آهنگ سازی مشغول شدند اما به صورت حرفه ای و با هم از سال 1392 فعالیت متفاوتی را آغاز کردند.

مسیح و آرش فعالیت خود را بدون کسب مجوز و به صورت فعالیت های زیر زمینی و با انتشار موزیک هایی چون بیا بازم، هنوز همونم، خودتو برسون و دیوانه وار آغاز کردند.

اولین آهنگ مجاز آن ها دیوونه کن در پاییز سال 1395 توسط شرکت ترانه شرقی به مدیریت محسن رجب پور و با مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی پخش شد.

اولین کنسرت رسمی آرش و مسیح در تاریخ 17 اسفند ماه سال 1396 در تالار وزارت کشور در تهران و در هشت سانس برای شرکت کنندگان برگزار شد.

عکس آرش عدل پرور
عکس آرش عدل پرور

آلبوم ها و آهنگ های مسیح و آرش

از جمله آلبوم های مسیح و آرش می توان به آلبوم دریا اشاره کرد.

از تک آهنگ های آرش و مسیح می توان به بعد از تو، آروم دل، چه قشنگ، تو که نیستی پیشم، غوغا می کنم، دیوونه کن، بیا بازم، ریز پیچید، هنوز همونم، خودتو برسون، به همه بگو، میرمو، نالوطی، تابستان، زدی پر، گلی، تو کی بودی، خالی بود دستم و ماه عسل 97 اشاره کرد.

ازدواج و همسر مسیح و آرش

مسیح و آرش مجرد هستند و هنوز ازدواج نکرده اند.

مسیح و آرش و پدر و مادرشان
مسیح و آرش و پدر و مادرشان

حقایق جالب درباره مسیح و آرش

  • مسیح و آرش برای اولین بار در سال 1397 تیتراژ پایانی برنامه ماه عسل با اجرای احسان علیخانی را خواندند.
  • در نوروز سال 1398 مسیح و آرش در برنامه تلویزیونی پر مخاطب عصر جدید حاضر شدند و به صورت زنده ترانه گلی را اجرا کردند.
  • به گفته آرش نوشتن را از مسیح یاد گرفته است.
  • برادران عدل پرور به خصوص آرش دارای سابقه ترانه سرایی و آهنگ سازی برای دیگر خواننده هم چون محمدرضا گلزار، مهدی آذر، مهدی دارابی، ماکان بند و علی لهراسبی می باشند.

در ادامه بخوانید : عکس نوشته آهنگ های مسیح و آرش