بیوگرافی کامل و عکس های جدید نانسی عجرم و همسر و فرزندانش

نانسی عجرم
نانسی عجرم

نانسی عجرم با نام کامل نانسی نبیل عجرم (به انگلیسی : Nancy Ajram) خواننده مشهور پاپ عرب در 16 مه 1983 در اشرفیه، بیروت لبنان متولد شد.

زندگی نامه نانسی عجرم

نانسی عجرم در یک خانواده مسیحی به دنیا آمد. او فرزند بزرگ نبیل عجرم و ریموندا عون است.

وی یک خواهر به نام نادین و یک برادر به نام نبیل جونیور دارد.

او در سال 1995 با شرکت در برنامه تلویزیونی نجوم المستقبل که استعداد های موسیقی را کشف می‌ کند و با خواندن یکی از آهنگ های ام کلثوم به مدال طلا درست یافت. پس از آن موسیقی را در کنار نوازندگان مشهور لبنانی آموخت و در سندیکای هنرمندان حرفه ای لبنان پذیرفته شد.

نانسی عجرم و همسرش فادی الهاشم
نانسی عجرم و همسرش فادی الهاشم

آلبوم ها و آهنگ های نانسی عجرم

نانسی در سن 13 سالگی اولین تک آهنگ خود با نام هوباک علام آلبی ال غیری را منتشر کرد که توسط آنتوان هارفوش نوشته شده و عبدو مونزر آن را ساخته است.

او در 15 سالگی اولین آلبوم خود را با نام به تو نیاز دارم را با حمایت های پدرش منتشر کرد سپس در سال 2000 آلبوم چشمانت را بر من ببند را روانه بازار موسیقی کرد که موفقیت‌ های زیادی را برایش به ارمغان آورد.

در سال 2003 شهرت نانسی با انتشار آهنگ تمامت می کنم بیشتر شد، او در همین سال سومین آلبوم خود با نام یا سلام را منتشر کرد که موفقیت زیادی را برای او به همراه داشت.

در آوریل 2004 چهارمین آلبوم نانسی با نام آره…و نیم منتشر شد که موفقیت های چشمگیری برای او به ارمغان آورد. پس از انتشار همین آلبوم نانسی قراردادی را با کوکا کولا به عنوان سخنگوی رسمی و اسپانسر این شرکت در خاورمیانه و آفریقا امضا کرد.

اولین ویدئو کلیپ تجاری او برای کوکا کولا به نام دوباره بگو توسط کارگردان بین‌ المللی و ایتالیایی به نام لوکا توماسینی ساخته شد.

یکی از آهنگ های آلبوم چهارم نانسی تو چه هستی؟ بود که موزیک ویدئوی آن به شدت موفق شد و طرفداران نانسی از آن استقبال خوبی داشتند. بعد از این موزیک ویدئو بازیگران و کارگردانان برجسته مصری بازی نانسی را مورد ستایش قرار دادند.

آلبوم پنجم نانسی با نام نوازش کن و لوس شو در سال 2006 منتشر شد که بهترین آلبوم او محسوب می شود. در همین سال نانسی ویدئو کلیپ معجبه را برای کوکا کولا فیلمبرداری کرد و به عنوان چهره ی تبلیغاتی شرکت جواهرات داماس انتخاب شد و اولین آهنگ خود با نام أنا یللی بحبک را برای این شرکت منتشر کرد.

سپس نانسی با کارگردان برجسته لبنانی سعید الماروق موزیک ویدئوی احساس جدید را ساخته و منتشر کرد که به عنوان موفق‌ ترین آهنگ آلبوم نوازش کن و لوس شو شناخته شد.

در سال 2007 نانسی ویدئو کلیپ إللی کان را برای داماس و آهنگ زندگی زیباست را برای کوکا کولا ضبط کرد. در همین سال او ششمین آلبوم خود به نام خط‌ خطی‌ های ناخوانا در جهت آموزش ارزش‌ ها و اخلاق خوب به کودکان منتشر کرد.

نانسی عجرم در سال 2008 ویدئو کلیپ پیامی به دنیا را منتشر کرد که موضوع آن صلح جهانی بود. در این سال هفتمین آلبوم نانسی با نام درباره چه می‌ اندیشی؟ منتشر شد.

عکس نانسی عجرم
عکس نانسی عجرم

در سپتامبر 2010 هفتمین آلبوم کامل نانسی عجرم با نام نانسی 7 منتشر شد.

در 13 سپتامبر 2012 عجرم دومین آلبوم خود را که به کودکان اختصاص داده با عنوان سوپر نانسی منتشر کرد.

هشتمین آلبوم نانسی با عنوان نانسی 8 در مارس 2014 منتشر شد که مورد استقبال طرفداران قرار گرفت. تک آهنگ اصلی این آلبوم با نام ما تگی هانا بسیار مورد توجه قرار گرفته است.

در آوریل 2017، عجرم نهمین آلبوم استودیویی خود با نام هاسا بیک را منتشر کرد که به عنوان پرفروش ترین آلبوم آن دوران انتخاب شد. تک آهنگ معروف این آلبوم آم بیتالا فیک است که رکورد های جدیدی برای نانسی به دست آورده است.

در سال 2018 نانسی عجرم آهنگ یا بنات را منتشر کرد که از 100 میلیون بازدید در YouTube عبور کرد. در سپتامبر 2018 او تک آهنگ بندا ناوالی ال جاو را منتشر کرد.

ازدواج و همسر نانسی عجرم

نانسی عجرم در سال 2005 با فادی الهاشم دندانپزشک مشهور لبنانی دوست شد. این دو پس از سه سال رابطه در سال 2008 در یک مراسم خصوصی در قبرس ازدواج کردند.

حاصل این ازدواج سه فرزند دختر به نام های میلا (16 مه 2009)، الا (23 آوریل 2011) و لیا (30 ژانویه 2019) هستند.

نانسی عجرم و دخترانش
نانسی عجرم و دخترانش

حقایق جالب درباره نانسی عجرم

 • نانسی مشهورترین عرب در شبکه های اجتماعی است
 • در ژانویه 2011 موزیک ویدئوی نانسی 7 به عنوان اولین و پربیننده ترین موزیک ویدئوی عربی در اینترنت ثبت شد
 • او یکی از داوران مسابقه پرطرفدار عرب آیدل بود که از شبکه ام‌ بی‌ سی پخش می‌ شود
 • در ساعات اولیه 5 ژانویه 2020 یک متجاوز مسلح به نام محمد حسن موسی وارد ویلای عجرم و همسرش فادی الهاشم شد که در نهایت به ضرب گلوله ی فادی الهاشم کشته شد
 • عاشق غذا خوردن است
 • قد او 168 سانتیمتر می باشد
 • ثروت او حدود 45 میلیون دلار تخمین زده می شود

جوایز نانسی عجرم

 • برنده جایزه موسیقی جهان برای آلبوم به چه می اندیشی؟ در سال 2008
 • برنده جایزه موسیقی جهان برای آلبوم نانسی 7 در سال 2011
 • برنده جایزه موسیقی جهانی شد به عنوان بهترین خواننده زن لبنانی در سال 2014
 • برنده جایزه موریکس دور در بخش بهترین خواننده زن لبنانی در سال 2014