بیوگرافی کامل و عکس های جدید نفیسه روشن و همسرش بهنام

عکس نفیسه روشن
عکس نفیسه روشن

نفیسه روشن (Nafiseh Roshan) بازیگر سینما، تلویزیون و تئاتر ایرانی، در تاریخ 13 اردیبهشت ماه سال 1361 در محله باغ صبا تهران به دنیا آمده است.

زندگی نامه نفیسه روشن

نفیسه روشن فارغ التحصیل کارشناسی رشته فقه و حقوق اسلامی از دانشگاه آزاد اسلامی تهران است.

نفیسه روشن در خانواده ای 5 نفره متولد شده است، وی فرزند اول خانواده است و دو برادر کوچک تر از خود دارد که یکی از آن ها در عرصه کارگردانی فعالیت دارد.

وی از کودکی به بازیگری علاقمند بود و آرزویش این بود که روزی بتواند بازیگر شود.

نفیسه روشن در سال 1382 با سریال روز های به یاد ماندنی با بازی مهدی سلطانی وارد تلویزیون شد. و در سال 1386 با بازی در سریال اغما در کنار امین تارخ و حامد کمیلی به شهرت رسید.

نفیسه روشن و مادرش
نفیسه روشن و مادرش

فیلم شناسی نفیسه روشن

از جمله فیلم های نفیسه روشن می توان به مادر زن سلام، مامان بریم خواستگاری، ول کن دستمو، نفر دهم، انسان ها، آقای زرنگ، چک، گنجشک و قناری، شاه دزد، پاشنه بلند 2 ، تخته گاز و لازانیا اشاره کرد.

فقط به خاطر تو، کمکم کن، تب سرد با بازی شهاب حسینی و حمید گودرزی، غریبانه، مردان کوچک، خوش غیرت، او یک فرشته بود با بازی حسن جوهرچی و مریم کاویانی، کلانتری 99 ، مسافری از گرونگول، کلانتر 2 ، باران بهاری، بایرام، سال های برف و بنفشه، مثل هیچ کس در کنار حسین یاری، ماه عسل، دارا و ندار در کنار فتحعلی اویسی و رضا رویگری، عملیات 125 ، قفسی برای پرواز، ساختمان 85 ، پنج کیلومتر تا بهشت با بازی داریوش فرهنگ، فرات، یه تیکه زمین، در بند اروند، زمانی برای عاشقی، برابر با اصل، بچه مهندس، بهترین نقش زندگی و شش قهرمان و نصفی از سریال های این بازیگر پر کار هستند.

از سریال های شبکه نمایش خانگی می توان به نفر دهم، الم شنگه، آقای زرنگ، کات کلانتری، تهران دربست و مانکن با بازی مریلا زارعی و محمدرضا فروتن اشاره کرد.

ازدواج و همسر نفیسه روشن

نفیسه روشن در سال 1391 با یک خلبان به نام بهنام ازدواج کرده است.

چندی پیش خبری مبنی بر طلاق وی از همسرش در فضای مجازی منتشر شد که نفیسه روشن با واکنش تند این خبر را دروغ محض اعلام کرد و گفت من از همسرم جدا نشده ام و اتفاقا زندگی ام خیلی هم خوب است.

نفیسه روشن به تازگی یک عکس سونوگرافی در صفحه اینستاگرام منتشر کرده است و این موضوع باعث شد که همه فکر کنند او باردار است و خبر بارداری وی در اینستاگرام منتشر شد.

وی به خبر بارداری اش واکنش نشان داد و در استوری اینستاگرامش این خبر را تکذیب کرد.

نفیسه روشن و همسرش بهنام
نفیسه روشن و همسرش بهنام

حقایق جالب درباره نفیسه روشن

  • به اتومبیل رانی علاقه زیادی دارد و در وقت های بیکاری به پیست رالی می رود.
  • در اسب سواری و تیراندازی مهارت بسیاری دارد.
  • وی به غیر از بازیگری در عرصه مدلینگ و تبلیغات نیز فعالیت می کند و با برند های معروف برای تبلیغ محصولاتشان همکاری دارد.
  • نفیسه روشن از معدود بازیگرانی است که فعالیت هایی در حمایت از حیوانات دارد.
  • نفیسه روشن در تاریخ 16 مرداد ماه سال 1395 مهمان مهران مدیری در برنامه دورهمی بود.