بیوگرافی، حقایق جالب و عکس های جو جوناس و همسرش سوفی ترنر

جو جوناس (Joe Jonas) با نام کامل “جوزف آدام جوناس” خواننده، ترانه سرا و بازیگر آمریکایی است که در تاریخ 15 آگوست سال 1989 در کازا گرانده آریزونا به دنیا آمده است.

قد جو جوناس 1.70 متر است.

جو جوناس
جو جوناس

زندگی نامه جو جوناس

جو جوناس پسر دنیس (معلم و خواننده) و پل کوین جوناس (ترانه سرا، موسیقی دان و کشیش سابق) است.

او در یک خانواده مسیحی بزرگ شده و یک برادر بزرگ تر به نام کوین جوناس و دو برادر کوچک تر به نام های نیک و فرانکی جوناس دارد.

جو جوناس سال 2005 و به همراه برادرانش کوین و نیک جوناس اولین آهنگ خود را ضبط کردند. این آهنگ جهش بزرگی در دنیای موسیقی بود زیرا توجه استیو گرینبرگ رئیس شرکت کلمبیا رکوردز را به خودشان جلب کرده و به آن ها کمک کرد تا گروه برادران جوناس را تشکیل دهند.

گروه برادران جوناس اولین آهنگ مشترک خود با نام “مندی” را در همان سال منتشر کرده و اولین آلبومشان نیز با نام “درباره زمان است” سال 2006 روانه بازار شد اگرچه به دلیل عدم تبلیغات مناسب فروش چندانی نکرد.

این گروه سال 2007 از کلمبیا رکوردز جدا شد و با شرکت هالیوود رکوردز قرارداد بست، آن ها مدتی بعد آلبوم دوم خود را روانه بازار کردند که موفقیت خوبی برای آن ها به ارمغان آورد و بیش از 2 میلیون نسخه از آن در ایالات متحده به فروش رسید و شهرت آن ها با حضور در یک اپیزود از سریال هانا مونتانا در کنار مایلی سایرس دو چندان شد.

عکس گروه برادران جوناس؛ جو، کوین و نیک
عکس گروه برادران جوناس؛ جو، کوین و نیک

جو تا سال 2011 در گروه برادران جوناس فعالیت کرد، آن ها در این مدت موفق به انتشار چندین آلبوم از جمله برادران جوناس (2007) و کمی طولانی تر (2008) شدند اما جو سال 2011 از برادرانش جدا شد و اولین آلبوم شخصی خود با نام زندگی سریع (2011) را منتشر کرد.

از جمله آهنگ های معروف جو جوناس می توان به See No More از آلبوم زندگی سریع اشاره کرد. او و برادرانش سال 2019 با انتشار آهنگ ساکر فعالیت گروهی شان را از سرگرفتند.

جو جوناس بازی در فیلم هایی همچون برادران جوناس (2009) با بازی دمی لواتو، زولاندر 2 (2016) و هتل ترانسیلوانیا 3 : تعطیلات تابستان (2018) و سریال هایی همچون کمپ راک 1 و 2، اسطوره آمریکایی و آوا را در کارنامه بازیگری خود دارد.

ازدواج و همسر جو جوناس

جو جوناس بین سال های 2005 تا 2006 با آجی میچالکا دوست بود و پس از آن به مدت سه ماه با تیلور سویفت رابطه داشت.

او از سال های 2008 تا 2010 با دمی لواتو (خواننده) و سال 2010 با اشلی گرین (بازیگر) دوست شد و سرانجام بعد از رابطه ناموفقی که با جی جی حدید در سال 2015 داشت سال 2016 با سوفی ترنر (بازیگر) آشنا شد.

عکس جو جوناس و همسرش سوفی ترنر
عکس جو جوناس و همسرش سوفی ترنر

آن ها سال 2017 با هم نامزد کردند و سال 2019 در لاس وگاس ازدواج کردند.

حقایق جالب درباره جو جوناس

 • ثروت جو جوناس حدود 25 میلیون دلار برآورد شده است.
 • وزن جو جوناس 64 کیلوگرم است.
 • نزدیک بین است و گاهی عینک استفاده می کند.
 • ماشین مورد علاقه اش مرسدس بنز است.
 • از طرفداران دنیل کریگ است.
 • به رنگ آبی و بنفش علاقه دارد.
عکس های جو جوناس خواننده
عکس های جو جوناس خواننده
 • آشپزی را دوست دارد.
 • بازیگران مورد علاقه اش جیم کری و جانی دپ هستند.
 • در دوران کودکی بسیار آرام بوده است.
 • اولین آلبوم آهنگی که خریداری کرده یکی از آلبوم های بریتنی اسپیرز بوده است.
 • در دوران مدرسه به درس فیزیک علاقه داشته است.
 • قبل از اجرا همیشه چای می نوشد.