دکوراسیون اتاق خواب با رنگ سیاه و سفید

استفاده از رنگ های تک رنگ، همیشه طرفداران زیادی دارد. در این میان رنگ های ساده و کلاسیک نه تنها باعث زیبایی هر اتاقی شده بلکه یک سبک دلپذیر را نیز ایجاد می کنند که می تواند همیشه مد باشد.

دکوراسیون اتاق خواب سیاه و سفید
دکوراسیون اتاق خواب سیاه و سفید

اتاق خواب مکانی برای یافتن آرامش است و چیزی بهتر از این نمی تواند کارکرد یک اتاق خواب را تعریف کند.

در ادامه این مقاله دکوراسیون مینیمالیستی و مدرن اتاق خواب با رنگ سیاه و سفید را ارائه کرده ایم. با پرشین استار همراه باشید؛

1. قاب های سیاه و سفید برجسته بر روی دیوار انتهایی اتاق و در کنار یک پرده ساده حریر می تواند فضای اتاق خواب را زیباتر کند. یک فرش با طرح خطوط در هم تنیده، یک تختخواب فلزی، یک پاف سیاه رنگ در پایین تخت و چندین لامپ که به شکل مبتکرانه ای در کنار هم قرار گرفته اند، از جمه مهم ترین عناصر موجود در این اتاق خواب هستند.

صندلی آبی رنگ کنار تخت خواب، تنها عناصر رنگی موجود در این فضاست.

دکوراسیون اتاق خواب سفید مشکی
دکوراسیون اتاق خواب سفید مشکی

2. در این اتاق خواب ساده و مینیمالیستی، عناصر موجود بین رنگ های سیاه و سفید در نوسانند. پانل های بزرگ چوبی به رنگ سیاه و میزهای کوچک چوبی در کنار تخت خواب به همراه کفپوش های چوبی، توانسته اند انسجام خوبی را در فضای این اتاق به وجود بیاورند.

اتاق خواب سفید مشکی
اتاق خواب سفید مشکی

3. یک مکعب بزرگ سیاه رنگ، تختخواب این اتاق را در خود جای داده و با LED های مخفی و نوشته هایی بر عکس طرح جالبی را ایجاد نموده است. تختخواب سفید و سیاه در کنار پرده های رومی سیاه رنگ ترکیب مناسبی را برای این فضا ایجاد نموده است.

دکوراسیون اتاق خواب نوجوان
دکوراسیون اتاق خواب نوجوان

4. بافت سطوح موضوع اصلی در این اتاق خواب مدرن و پر زرق و برق است. کاغذ دیواری با الگوی هندسی، انتخاب مناسبی برای اتاق خوابی است که در آن از تختخوابی با پتویی نقره ای استفاده شده است.

از سوی دیگر می بینیم که چندین چراغ سقفی، فضای صندلی های و پرده ی سفیدی که در سمت دیگر اتاق واقع شده اند را روشن کرده تا حاکمیت رنگ سفید را دراین سوی اتاق تثبیت کنند.

عکس دکوراسیون اتاق خواب سیاه و سفید
عکس دکوراسیون اتاق خواب سیاه و سفید

5. چیز های کوچک می توانند در اتاق خواب شما تغییرات بزرگی ایجاد کنند. نه تنها تابلوی آویزان شده به دیوار، یک مانکن سیاه و فرشی راه راه، بدون این که جای زیادی بگیرند فضای دلچسبی را در این اتاق خواب ایجاد کرده اند.

دکوراسیون اتاق خواب سفید مشکی دخترانه
دکوراسیون اتاق خواب سفید مشکی دخترانه

6. استفاده از چوب در کنار سطوح تک رنگ معمولا ترکیب مناسبی را ایجاد می کند. یک تختخواب چوبی، پانلی با بافت طبیعی چوب و یک میز چوبی کنار دیوار، به همراه یک تابلوی هنری سیاه و سفید در کنار تختخواب، بیش از سایر عناصر موجود در این اتاق جلب توجه می کنند.

دکوراسیون اتاق خواب سیاه و سفید و قهوه ای
دکوراسیون اتاق خواب سیاه و سفید و قهوه ای

7. از حضور دیوارهای سیاه رنگ در اتاق خواب تان هیچ نگرانی ای نداشته باشید. چرا که با استفاده از عناصر دیگری می توانید این فضا را متعادل کنید.

یک اثر هنری انتزاعی و تختخوابی به رنگ سفید به همراه ملحفه ای به رنگ خاکستری روشن مجموعا این اتاق خواب را به یک فضای دلنشین و متعادل مبدل ساخته است.

دیزاین اتاق خواب سفید مشکی
دیزاین اتاق خواب سفید مشکی

8. انتخاب یک کاغذ دیواری با بافتی برجسته در این اتاق سیاه و سفید، بسیار جلب توجه می کند. نورپردازی ملایمی سطح روی تختخواب را روشن نموده و ترکیب متضاد و خوبی را با دیواری سیاه رنگ مجاور ایجاد کرده است.

چند تابلوی هنری به رنگ سیاه و سفید نیز در اطراف تختخواب واقع شده و کار ترکیب رنگ های سیاه و سفید را ساده تر نموده است.

تخت خواب سیاه و سفید
تخت خواب سیاه و سفید

9. یک تختخواب سفید رنگ با تابلویی هنری به رنگ سفید در این اتاق خواب، جلوه بسیار زیبایی پیدا کرده است. این اتاق دارای یک فضای خالی L شکل است که با پانل های دیواری سیاه رنگ و عناصر متعدد سفید رنگ طراحی شده است.

تخت خواب سفید ساده دو نفره
تخت خواب سفید ساده دو نفره

10. در این اتاق خواب شاهد دیوارهایی با سطوح متفاوت هستیم. بر روی یک دیوار برش هایی به شکل امواج و بر روی دیوار مقابل سطحی نرم و پنبه ای مانند تختخواب را شاهد هستیم. پرده ها با رنگ مشکی تضاد مناسب را با دیوار ها ایجاد نموده اند.

دکوراسیون اتاق خواب لوکس و مدرن
دکوراسیون اتاق خواب لوکس و مدرن

11. استفاده از اشکال مختلف هندسی و سطوح شیشه ای مهم ترین شاخصه این اتاق خواب است. کفپوش سفید و براق این اتاق خواب فضای مناسبی را برای این فرش تماما سیاه فراهم آورده است.

توجه به سقف اریگامی مانند اتاق نیز خالی از لطف نیست.

اتاق خواب لوکس سیاه و سفید
اتاق خواب لوکس سیاه و سفید

12. می توانید ازطیف های مختلف رنگ سیاه در کنار رنگ سفید استفاده کنید. در این اتاق خواب مشکی و خاکستری شاهد حضور پانل های سفید دیواری، یک فرش خاکستری و سیاه، قاب های سیاه و سفید و همچنین پرده هایی به همین رنگ هستیم.

تم اتاق خواب سفید مشکی
تم اتاق خواب سفید مشکی

13. سعی کنید مانند این طرح، برای تختخواب خود دنباله ای ایجاد کنید. مستطیل های سیاه رنگ بریده شده در دل سقف سفید رنگ، باعث اوج گیری رنگ سیاه و ترغیب بیشتر ساکنین به خوابیدن در این اتاق خواب می شود.

گویا قطره سیاهی رنگی بر روی فرش سفید در کف اتاق چکیده است. کمدهای دیواری سیاه رنگ و براق نیز با نظم خود بر ظرافت فضا افزوده اند.

دکوراسیون داخلی اتاق خواب لاکچری
دکوراسیون داخلی اتاق خواب لاکچری

14. یک اتاق خواب کاملا سفید به سبک مینیمالیستی. در این اتاق خواب تقریبا همه چیز به رنگ سفید است بنابراین پنجره هایی با قاب سیاه رنگ، یک تختخواب سیاه و میز های کنار تخت، بیش از هرچیز دیگری جلب توجه می کنند.

دکوراسیون اتاق خواب ساده و زیبا
دکوراسیون اتاق خواب ساده و زیبا

15. این تختخواب سیاه رنگ با طراحی منحصر به فردش مانند الماسی در بین این اتاق سفید رنگ می درخشد.

همانطور که مشاهده می کنید در این اتاق خواب همه سطوح حتی کف و سقف اتاق نیز به رنگ سفید بوده و به همین دلیل تختخواب سیاه رنگ در این میان به خوبی خود نمایی می کند.

دکوراسیون مینیمال اتاق خواب
دکوراسیون مینیمال اتاق خواب

16. در طراحی اتاق خواب تان می توانید مانند این اتاق با بهره گیری از خطوط و سایه های سیاه رنگ عمق ایجاد کنید. عمقی مانند یک تونل!

همانطور که مشاهده می کنید یک اثر هنری به رنگ سیاه و سفید بر روی دیوار انتهایی اتاق نوعی هیجان را به این فضا تزریق می کند.

دکوراسیون اتاق خواب ساده و ارزان
دکوراسیون اتاق خواب ساده و ارزان

17. غلبه رنگ سیاه و سفید در این اتاق چند رنگ، در نوع خود جالب توجه است. دیوارهای سفید، یک میز و صندلی سیاه و سفید، یک کفپوش چوبی به همراه یک فرش چند رنگ ظاهر زیبایی را به این اتاق می بخشند.

دکوراسیون اتاق خواب هنری
دکوراسیون اتاق خواب هنری

18. سعی کنید از طرح های چهار خانه در اتاق خواب سیاه و سفید خود استفاده کنید. رنگ سیاه به کمک پانل های سیاه رنگ در قسمت بالای تختخواب، پایه های تخت و نیز یک دراور در مقابل تخت، به این فضا وارد شده است. یک اثر هنری انتزاعی در کنار پرده ذهن را از قاعده رنگ های سیاه و سفید دور می سازد.

اتاق خواب مدرن
اتاق خواب مدرن

19. در این فضای سه پانلی، شاهد نورهایی شبیه به ستاره در ورای تختخواب هستیم. در واقع چراغ ها تقلیدی از صورت فلکی کیهان هستند.

کاغذ دیواری سفید رنگی با نورهایی مخفی حدفاصل پانل سیاه رنگ و پانل چوبی تختخواب را پر کرده است.

کاغذ دیواری اتاق خواب سیاه و سفید
کاغذ دیواری اتاق خواب سیاه و سفید

20. در این اتاق خواب شاهد ترکیب رنگ های سیاه و سفید با رنگ خاکستری، چوب و شیشه هستیم.

دکوراسیون اتاق خواب دخترانه سیاه سفید
دکوراسیون اتاق خواب دخترانه سیاه سفید

21. حضور رنگ سیاه در این اتاق به واسطه یک فرش مشکی، دیوار های چوبی سیاه رنگ، یک صندلی با روکشی برجسته و ستون هایی بزرگ در اطراف تختخواب است. یک لامپ غیر معمول و بزرگ سفید رنگ هم در کنار اتاق خود نمایی می کند.

دکوراسیون مدرن اتاق خواب
دکوراسیون مدرن اتاق خواب

22. ساعتی به شکل یک چرخ سیاه و چوبی در مرکز دیوار اصلی اتاق مانند سکان یک کشتی به نظر رسیده و پانل ها و عناصر آبی و خاکستری در اطراف آن تداعی کننده امواج اقیانوس هستند.

دکوراسیون اتاق خواب پسرانه سیاه سفید
دکوراسیون اتاق خواب پسرانه سیاه سفید

23. یک اثر هنری فاخر و پر زرق و برق در مرکز دیوار به این اتاق خواب هویتی متمایز می دهد. لوسترهای مدور طلایی و سیاه رنگی که از سقف آویزان شده اند نیز انتخاب مناسبی برای این اتاق خواب لوکس به شمار می روند. دو گلدان سیاه و سفید نیز در دو طرف تختخواب خودنمایی می کنند.

کاغذ دیواری اتاق خواب سیاه سفید
کاغذ دیواری اتاق خواب سیاه سفید

24. پانل های دیواری به سبک فرانسوی و تاج سفید و بلند تخت خواب یک ترکیب استثنایی را در این اتاق خواب رقم زده اند.

چراغ های استوانه ای و شیشه ای در دو طرف تختخواب نیز جلوه دوچندانی به این فضا بخشیده است.

دکوراسیون اتاق خواب مشکی
دکوراسیون اتاق خواب مشکی

25. در هر اتاق خوابی می توانید از تابلوهای کوچک یا بزرگی استفاده کنید. در طراحی این اتاق خواب مثلث های سیاه رنگ، کلمات، کوسن های خال خالی و وسایل چوبی در کنار یک خرس قطبی با ظاهری عالی در هم تنیده اند.

مدل تختخواب یک نفره نوجوان
مدل تختخواب یک نفره نوجوان

26. یک اتاق خواب با صرفه جویی عالی در فضا! رو تختی خال خالی سفید و سیاه، انتخاب بسیار شایسته ای برای این تختخواب سفید و دیوار سیاه رنگ همسایه است.

سرویس خواب سفید مشکی نوجوان
سرویس خواب سفید مشکی نوجوان

27. این اتاق خواب با دارا بودن یک دیوار بزرگ خال خالی و نیز کنسولی با طرح هندسی، یک فضای جالب، دوستانه و در عین حال مناسب را برای استراحت کردن ایجاد نموده است.

دکوراسیون اتاق خواب با رنگ سفید
دکوراسیون اتاق خواب با رنگ سفید

28. رنگ کرم و قهوه ای میهمان ناخوانده ولی مناسبی در این اتاق سیاه و سفید است. علاوه بر آن وجود چند لوستر در هم تنیده و یک گیاه سبز آپارتمانی مقاومت در مقابل این فضا را غیر ممکن می سازد!

دکور اتاق خواب سفید مشکی
دکور اتاق خواب سفید مشکی

29. استفاده از شیشه بر وسعت فضای این اتاق می افزاید اما مهم تر از آن دیواری است که به شکلی جسورانه در قسمت پشت تختخواب طراحی شده است.

دکوراسیون اتاق خواب بزرگ و رویایی
دکوراسیون اتاق خواب بزرگ و رویایی

30. برای داشتن یک اتاق خواب سیاه و سفید می توانید از رنگ خاکستری هم استفاده کنید. در این اتاق خواب علاوه بر چهار چوبی که در اطراف تختخواب تعبیه شده شاهد یک دیوار آجری سیاه رنگ نیز هستیم که طراحی این اتاق را قدری متمایز ساخته است.

فرش اتاق خواب مشکی
فرش اتاق خواب مشکی

31. در این فضا به نحو مطلوبی از یک پارتیشن چوبی و ذغالی رنگ به عنوان کمدی برای لباس ها استفاده شده است. نگاهی به کف پوش های چوبی و سیاه رنگ کف اتاق نیز خالی از لطف نیست.

اتاق خواب سفید و مشکی
اتاق خواب سفید و مشکی

32. در این اتاق خواب بی نظیر شاهد بافت های مختلف و متفاوتی هستیم، بافت هایی که از فرش کف اتاق گرفته تا دیوار سیاه رنگ پشت تخت و حتی دیوار بتنی را نیز شامل می شود.

یک شومینه کاملا متفاوت نیز در این اتاق خواب خودنمایی می کند.

دکوراسیون مشکی اتاق خواب
دکوراسیون مشکی اتاق خواب

33. باز هم یک اتاق خواب سفید رنگ به سبک مینیمالیستی. در این جا رنگ سیاه حضور خود را مدیون این تختخواب ساده و صندلی کنار آن است.

دکوراسیون اتاق خواب سفید مشکی
دکوراسیون اتاق خواب سفید مشکی

34. در این اتاق خواب دو تابلوی هنری مدرن، یک تختخواب سفید رنگ، یک چراغ مطالعه و یک چراغ استندی در کنار یک فرش به رنگ بنفش روشن ترکیب ایده آلی را ایجاد نموده اند.

دکوراسیون اتاق خواب سفید دخترانه
دکوراسیون اتاق خواب سفید دخترانه

35. در این اتاق خواب مینیمالیستی تمام آنچه که برای استراحت نیاز دارید در عین سادگی مهیاست.

دکوراسیون اتاق خواب ساده
دکوراسیون اتاق خواب ساده

منبع : home-designing