دکوراسیون تیره اتاق خواب | اتاق خواب مشکی طوسی

اتاق خواب های تاریک با دیوار های سیاه و مبلمان تیره رنگ حالتی رویایی را برای شما ایجاد کرده و شما را به خواب و استراحت تشویق می کند.

رنگ خاکستری اتاق خواب
رنگ خاکستری اتاق خواب

راهنماهای زیادی برای طراحی سبک و روشن فضای اتاق خواب وجود دارد اما شما می توانید با جسارت همین ظاهر شیک و مجلل اتاق خواب خود را با رنگ سیاه یا رنگ های تیره همراه کنید و سبکی متفاوت و متمایز از دیگران را برای فضای خود خلق کنید.

اگرچه برخی از فضاهای تیره از سبک های گوتیک و باروک الهام گرفته اند اما بسیاری از فضاهای مدرن و مینیمالیستی نیز می توانند به رنگ های تیره باشند. بنابراین هیچ محدودیتی برای انتخاب سبک نخواهید داشت.

در ادامه این مقاله دکوراسیون های تیره و تاریک اتاق خواب با رنگ های مشکی و طوسی را ارائه کرده ایم. با پرشین استار همراه باشید؛

1. در اولین اتاق خواب شاهد دیوارهای سیاه، سطوح چرم براق و سقف های سفید و بلند هستیم. در واقع این اتاق الهام گرفته از معماری مدرن و گوتیک است. به جای طراحی های پیچیده در این اتاق شاهد بافت خشن و خطوط مستقیم هستیم.

توجه کنید که چگونه پنجره های غول پیکر نور زیادی را به داخل اتاق وارد می کنند و دیوارهای چوبی سیاه را که به رنگ زغالی هستند روشن می کنند. صندلی سیاه چرمی نیز گوشه دنجی از اتاق را به خود اختصاص داده است.

اتاق خواب با رنگ سیاه
اتاق خواب با رنگ سیاه

2. این اتاق به سبک گوتیک و باروک مدرن بسیار زیبا و در عین حال تاریک است. لوستر اتاق که متشکل از حباب های سیاه رنگ است به خودی خود یک اثر هنری به شمار می رود که با یک قاب سفید و برجسته روی سقف قرار گرفته است.

آینه کاری ها یک ترکیب عالی برای میز براق و مدرن در سمت پایین تختخواب است. فضای این اتاق با وجود تاریک بودن بسیاری از افراد را به خود جذب می کند.

دکوراسیون اتاق خواب با رنگ تیره
دکوراسیون اتاق خواب با رنگ تیره

3. این اتاق خواب مستر مدرن علاوه بر اینکه دارای دیوار های سیاه و برجسته است دارای اثاثیه و لوازم داخلی منحصر به فردی است که تناسب کاملی با محیط دارند.

به لامپ های آویزان در طرفین تختخواب، شومینه صنعتی، فرش مدرن کف اتاق خواب، آینه بزرگ، نور افکن حرفه ای و محل نگهداری چوب ها دقت کنید. همه چیز در نهایت کیفیت و تناسب است.

دکوراسیون تیره اتاق خواب
دکوراسیون تیره اتاق خواب

4. این دیوار سیاه رنگ، سفیدی دیوار های اطراف خود را برجسته تر می سازد. آینه ی نقره ای در وسط دیوار، تضاد خوبی را با نور طلایی رنگ چراغ ها در اطراف تخت، برقرار کرده است. رنگ دیوار باعث شده که توجه بیننده به این نقطه کانونی سیاه جلب شود.

دکوراسیون اتاق خواب سفید مشکی دخترانه
دکوراسیون اتاق خواب سفید مشکی دخترانه

5. این دیوار های سیاه به لطف نورپردازی ها و رگه های طلایی بین دیوار ها می درخشند. این ترفند شگفت انگیز باعث برجسته شدن دیوار ها شده و آن ها را به یک عنصر طراحی زیبا و منحصر به فرد مبدل ساخته است.

دکوراسیون اتاق خواب کوچک و شیک
دکوراسیون اتاق خواب کوچک و شیک

6. یک اتاق خواب نسبتا تاریک و مدرن. دقت کنید که چگونه رنگ زیتونی روشن در برابر دیوار سیاه مات ایفای نقش کرده و چطور چوب عسلی رنگ فضا را گرم می کند. استفاده از این دیوار مشکی، راهی عالی برای پنهان کردن فضای کار، در پشت اتاق خواب است چرا که نگاه بیننده در ابتدا به سمت تختخواب و پنجره های بزرگ و روشن اتاق می رود و فضای کار را از دید پنهان نگه می دارد.

دکوراسیون داخلی اتاق خواب لاکچری
دکوراسیون داخلی اتاق خواب لاکچری

7. دیوارپوش های پارچه ای و مجلل و یک تختخواب مدرن با نورپردازی ملایم باعث شده که این مکان فضای مناسبی برای کشیدن پرده ها و فاصله گرفتن از دنیای اطراف تان باشد.

پنجره معمولا نقطه کانونی در یک اتاق است، زیرا مجرای ورود نور به فضاست. اما در این اتاق به خوبی پنهان شده است تا تمرکز از روی پنجره به سایر عناصر تغییر یابد.

دکوراسیون اتاق خواب تاریک
دکوراسیون اتاق خواب تاریک

8. زمانی که یک اتاق با پنجره های بزرگ و پر نور دارید، از به کارگیری عناصر تیره رنگ واهمه ای نداشته باشید. نگاه کنید که این دیوار سیاه چگونه در کنار پنجره روشن و کمد سفید براق می درخشد. تضاد برای ایجاد تنوع در هر فضایی یک راهکار فوق العاده است در غیر این صورت این اتاق با دیوار های تماما سفید یک فضای کاملا معمولی بود.

دکوراسیون اتاق خواب طوسی و خاکستری
دکوراسیون اتاق خواب طوسی و خاکستری

9. یک اتاق خواب مجلل به رنگ سیاه. دیوار های قاب بندی شده درب های مشبک و یک فرش پرز بلند مشکی عناصری هستند که فضای این اتاق خواب را تحت تاثیر قرار داده اند. میز های صندوقی و سفید رنگ در مقابل این دیوار سیاه رنگ می درخشند و تیرگی آن را متعادل می کنند. دکوراسیون این اتاق واقعا مانند یک هتل 5 ستاره است.

دیوار مشکی برای اتاق خواب
دیوار مشکی برای اتاق خواب

10. این اتاق یک نمونه دیگر برای استفاده از رنگ سیاه در فضاهای روشن است. دیوار سیاه بالای تختخواب به هیچ عنوان از روشنی طبیعی اتاق خواب نمی کاهد بلکه باعث برجستگی بیشتر عناصر سفید رنگ آن نیز می شود.

دکوراسیون اتاق خواب سیاه و سفید
دکوراسیون اتاق خواب سیاه و سفید

11. یک طرح رنگ یکنواخت و متعادل با نقش آفرینی رنگ های سفید و سیاه.

دکوراسیون اتاق خواب سفید طوسی
دکوراسیون اتاق خواب سفید طوسی

12. این اتاق خواب مینیمالیستی فضای مناسبی برای استراحت و رسیدن به آرامش است.

سرویس خواب سفید ساده
سرویس خواب سفید ساده

13. دیوار های چوبی سفید ردپایی از طبیعت را به فضای این اتاق وارد کرده است.

دیزاین اتاق خواب سفید و طوسی
دیزاین اتاق خواب سفید و طوسی

14. یک اثر هنری شبیه به ابری سیاه در بالای تختخواب سفید رنگ خود نمایی می کند. نورهای مخفی این دیوار سیاه رنگ را به آسمان شب شبیه ساخته است و در نتیجه احساس بهتری از آرامش را برای هنگام خواب و استراحت به ساکنین منتقل می کند.

تختخواب سفید ساده
تختخواب سفید ساده

15. دیوار های سیاه با بافت های متنوع عنصری شگفت انگیز در این فضا به شمار می آیند. این تختخواب مدرن هم عنصر مرکزی در بین دیوار های سیاه اتاق است.

دکوراسیون اتاق خواب اسپرت
دکوراسیون اتاق خواب اسپرت

16. آن ملافه های مخمل و کمدهای مات و براق با کفپوش مات و خاکستری روشن تناسب کاملی دارند. علاوه بر این، پتوی قرمز رنگ روی تختخواب یک عنصر مکمل برای تمام رنگ های موجود در اتاق است.

اتاق خواب مشکی قرمز
اتاق خواب مشکی قرمز

منبع : home-designing