دکوراسیون داخلی منزل به رنگ خاکستری قرمز

دکوراسیون به رنگ خاکستری یک فضای مدرن و جالب را ایجاد می کند ، اما اگر شما ذاتا و بر اساس ویژگی های شخصیتی تان، به دنبال چیزی کمی قوی تر باشید چه باید کرد؟

با افزودن اشیا و یا نور های قرمز به دکوراسیون داخلی تان، انرژی را داخل خانه خود روشن کنید. این اتفاق باعث می شود که احساس قدرت، قاطعیت، اشتیاق و حتی عشق در ناخودآگاه افراد تقویت شود.

راه های بسیاری برای موفقیت در این کار وجود دارد، مثل استفاده از اشیاء کوچک سرخ رنگ و خاکستری یا استفاده از چند ستاره ی کوچک در یک زمینه با رنگی خنثی مانند خاکستری. این گونه می توان با یک نگاه کاملا جسورانه، فضاهایی را ایجاد نمود که رنگ های قرمز و خاکستری در آن ها غلبه دارد.

در ادامه این مقاله دکوراسیون داخلی اتاق خواب، اتاق کودک، اتاق نشمین، آشپزخانه و سرویس بهداشتی به رنگ خاکستری قرمز را برای شما ارائه کرده ایم. با پرشین استار همراه باشد؛

یک سقف خاکستری در حقیقت یک تکنیک منطقه بندی بسیار جذاب را در اتاق نشیمن یک آپارتمان 86 متر مربعی در کیف اوکراین ایجاد می کند.

دکوراسیون منزل به رنگ خاکستری قرمز
دکوراسیون منزل به رنگ خاکستری قرمز

نورپردازی در داخل این فضای تاریک باعث ایجاد یک اتمسفر مه آلود شده و فضایی سینمایی را در اطراف تلویزیون به افراد القا می کند.

نورپردازی در سمت دیگر اتاق با استفاده از نور های تابناک و خیره کننده، سطوح واضحی را ایجاد کرده است که دیدن کامل جزئیات را میسر می سازد.

دکوراسیون اتاق نشیمن به رنگ خاکستری قرمز
دکوراسیون اتاق نشیمن به رنگ خاکستری قرمز

یک مبلمان قرمز چند تکه با چیدمان چند طرفه می تواند گزینه مناسب و البته سرگرم کننده ای به جای صندلی های اتاق غذاخوری در نزدیکی آشپزخانه باشد.

ورودی خانه از طریق یک راهروی پهن به اتاق نشیمن متصل شده است. بنابراین یک آینه چرخان با زیرکی در فاصله ی سقف تا زمین نصب شده است تا مرز ظریف بین این دو فضا را علامت گذاری کند. این آینه ی تزئینی یک قاب قرمز روشن دارد تا به وسیله ی آن بتواند از محیط سفید و خاکستری اطراف جدا شود.

یک پاف قرمز از بقیه مبل های بخش جدا شده است و درعوض به یک قفسه کتاب و یک چراغ پایه دار نزدیک شده و فضایی را ایجاد نموده که فرد را دعوت به کمی مطالعه در کنار این قفسه می کند.

پشت سالن، یک میز ناهاری خوری مدرن به همراه چند صندلی فضای آزاد در جلوی آشپزخانه را اشغال کرده است.

دکوراسیون اتاق ناهارخوری
دکوراسیون اتاق ناهارخوری

مجموعه ی غذاخوری محدود به سایه هایی از رنگ های تیره ی چوب، خاکستری و سیاه است و به همین دلیل درخشش کابینت های قرمز مجاور در آشپزخانه، کمی بیشتر خود نمایی می کند.

دکوراسیون آشپزخانه به رنگ خاکستری قرمز
دکوراسیون آشپزخانه به رنگ خاکستری قرمز

گل های قرمز به گلدان های شیشه ای و بی نظیر روی میز به خوبی خو گرفته اند. گویا ماموریت دارند تا رنگ های خاکستری و تیره ی میز و صندلی ها را به قرمزهای همجوار گره بزنند.

کشو های آشپزخانه در کنار یکدیگر یک خط قرمز را تشکیل داده اند که با مبل های موجود در سالن تعادل خوبی را برقرار کرده اند. از طرف دیگر این کشو های قرمز در کنار کابینت های خاکستری ترکیبی عالی را ایجاد نموده اند.

دکوری شیشه ای با طبقات کاملا شیشه ای و شفاف در یک انتهای میز ناهار خوری، ظروف سفالی بکر و سفیدی را به نمایش گذاشته است.

دیوارها لب تا لب پر از کابینت هستند اما به دلیل رنگ خاکستری آنها و عدم تعبیه ی دستگیره بر روی آنها، به چشم نمی آیند و فقط کشو های قرمز در مرکز آشپزخانه هستند که امکان خودنمایی را دارند. بنابراین با حداکثر استفاده از فضا برای تعبیه ی کابینت ها و امکان فوق العاده برای جای دادن وسیله ها، این تصور ایجاد می شود که از حداقل فضای ممکن در این آشپزخانه استفاده شده است.

کابینت آشپزخانه به رنگ قرمز
کابینت آشپزخانه به رنگ قرمز

همچنین کمد های بزرگی نیز به رنگ خاکستری در راهروی ورودی برای قرار دادن وسایل وجود دارند. سمت دیگری از راهرو به سمت فضا های خصوصی خانه شامل اتاق خواب مستر، اتاق خواب بچه ها و حمام می رود. کل راهرو به انضمام در ها و سقف آن، همان رویکرد خاکستری را دارد.

گیاهان آپارتمانی به جای عناصر قرمز برای اتاق نشیمن استفاده می شود، رنگ این گیاهان همان نقش احیا کنندگی را برای این فضا ایفا می کند. یک جارختی پنهان در سمت راست اتاق نشیمن وجود دارد ولی سمت چپ آزاد بوده و نور خورشید از پنجره ی آن قسمت وارد اتاق می شود.

در اتاق خواب، طرح کاغذ دیواری خاکستری و تقریبا شبیه به بلوک های سیمانی است که در حقیقت توانسته به نوعی زیبایی شناسی را به قلمرو صنعت گره بزند. یک تخته چوب با رنگ خام در این فضا باعث افزایش دمای رنگ می شود. لوستر مدرن اتاق خواب هم مشتمل بر یک حلقه ی سیاه است که نورهایی با جهات مختلف را به فضا اضافه می کند.

دکوراسیون اتاق خواب با رنگ خاکستری
دکوراسیون اتاق خواب با رنگ خاکستری

اثاثیه و لوازم داخلی اتاق خواب و تخت خواب که به رنگ خاکستری هستند اندکی فضا را بی روح می کند اما وجود یک فرش مخملی در کنار تخت و لمس آن با انگشتان پا، به دنج شدن محیط کمک می کند.

رنگ خاکستری برای دکوراسیون اتاق خواب
رنگ خاکستری برای دکوراسیون اتاق خواب

در ادامه ی گیاهان موجود در اتاق مستر، به یک طرح حمام سبز رنگ می رسیم. در پشت ست توالت و سینک دستشویی پنل های سبز رنگ مشاهده می شود. آینه ی تعبیه شده در دیوار مجاور، باعث دو برابر شدن تاثیر این رنگ جسورانه در فضا می شود.

دکوراسیون سرویس بهداشتی به رنگ خاکستری سبز
دکوراسیون سرویس بهداشتی به رنگ خاکستری سبز

بچه ها اما ایده های خاص خود را دارند. این اتاق صورتی به طور واضح بیان می کند که بچه ها شخصیتی کاملا متفاوت نسبت به باقی اعضای خانواده داشته و در نتیجه محیطی متفاوت را نسبت به سایر بخش های خانه تجربه می کنند.

دکوراسیون اتاق خواب کودک به رنگ صورتی
دکوراسیون اتاق خواب کودک به رنگ صورتی

نیمی از اتاق به فضای مطالعه کودک اختصاص داده شده که به خوبی با پنجره ها روشن شده است. یک چراغ مطالعه ی سفید هم برای مطالعه در اواخر شب مفید خواهد بود.

دکوراسیون اتاق خواب کودک به رنگ صورتی
دکوراسیون اتاق خواب کودک به رنگ صورتی

اتاق کوچک واقع در ورودی خانه نیز به عنوان اتاق خشکشویی و محلی برای قرار گرفتن ماشین لباسشویی است. از طرفی حمام کوچکی با دکوراسیون و رنگ آمیزی تمام قرمز هم در این فضا وجود دارد.

دکوراسیون به رنگ قرمز
دکوراسیون به رنگ قرمز

منبع : home-designing