دکوراسیون خانه کوچک و نقلی به رنگ طوسی گلبهی

طیف های رنگ طوسی جلوه ی زیبایی به دکوراسیون می بخشند، ما به شما پیشنهاد می کنیم که برای طراحی دکوراسیون منزل رنگ طوسی را با رنگ گلبهی ست کنید.

قبلا در مقاله دکوراسیون به رنگ خاکستری قرمز به ترکیب زیبای این دو رنگ در طراحی دکوراسیون پرداختیم. در این مقاله دیگر طیف های این دو رنگ یعنی طوسی و گلبهی را مورد بررسی قرار می دهیم.

در ادامه دکوراسیون داخلی اتاق خواب، اتاق نشمین، آشپزخانه و سرویس بهداشتی به رنگ طوسی گلبهی را برای شما ارائه کرده ایم. با پرشین استار همراه باشد؛

این آپارتمان با ابعادی کمتر از 53 متر مربع، برای یک پسر مجرد جوان طراحی شده است.

دکوراسیون خانه به رنگ طوسی گلبهی
دکوراسیون خانه به رنگ طوسی گلبهی

این خانه یک استودیوی آپارتمانی است. در این آپارتمان در های شیشه ای دوجداره به هم متصل می شوند تا منطقه خواب را از منطقه سالن جدا کنند.

دکوراسیون داخلی به رنگ طوسی گلبهی
دکوراسیون داخلی به رنگ طوسی گلبهی

از سایه های طوسی و سایه های گلبهی هم استفاده شده تا در فضا حس سیالیت و شناور بودن ایجاد شود.
در سالن، بلندگو های زیبا در کنار یک تلویزیون بزرگ و یک میز تلوزیون سفید و براق به چشم می خورند. یک صندلی خاکستری بدون پایه و یک پاف زمینی هم در مقابل تلوزیون قرار گرفته است.

دکوراسیون اتاق نشیمن به رنگ طوسی گلبهی
دکوراسیون اتاق نشیمن به رنگ طوسی گلبهی
مبلمان راحتی به رنگ طوسی
مبلمان راحتی به رنگ طوسی

یک لامپ پایه کوتاه و سبک هم در کنار مبلمان قرار گرفته است که برای این دکور کاملا مناسب است.

اتاق خواب دیوار شیشه ای اجازه می دهد تا امکان دید مستقیم از داخل آشپزخانه به قسمت ناهار خوری و اتاق استراحت وجود داشته باشد و البته این ویژگی به کل مکان کمک می کند تا بزرگتر دیده شود.

دکوراسیون اتاق خواب به رنگ طوسی گلبهی
دکوراسیون اتاق خواب به رنگ طوسی گلبهی

همچنین با وجود دیوارهای شیشه ای و یک تلوزیون غول پیکر، این امکان وجود دارد که از همه ی قسمت های خانه، امکان دیدن تلوزیون وجود داشته باشد.

میز و صندلی ناهارخوری فلزی
میز و صندلی ناهارخوری فلزی

میز ناهار خوری یک طراحی منحصر به فرد دارد و گویی که از سقف به سمت پایین آمده و این تصور را ایجاد می کند که در حال مقابله با گرانش و جاذبه ی زمین است. تکیه گاه های طولانی میز ناهار خوری از سقف تا نزدیکی صندلی های پلاستیکی ادامه یافته اند.

صندلی های سیاه رنگ دور میز قرار گرفته اند و صندلی های تاشوی قرمز بر روی دیوار در نزدیکی میز آویزان شده اند تا در صورت لزوم مورد استفاده ی میهمانان قرار بگیرند. هرچند که به نظر می رسد این ها بیشتر برای نشستن در اطراف تلویزیون مناسب هستند چرا که نسبت به میز ناهار خوری بلند، کوتاه به نظر می آیند.

دکوراسیون آشپزخانه به رنگ طوسی گلبهی
دکوراسیون آشپزخانه به رنگ طوسی گلبهی
کابینت به رنگ گلبهی
کابینت به رنگ گلبهی

یک آشپزخانه با کابینت های گلبهی، بیشتر قسمت اصلی دیوار پشتی را می پوشاند. این دیوار هم با یک بک گراند مشکی تعادل مناسبی را در فضا ایجاد می کند. کابینت های دیواری سفید در یک آشپزخانه ی سیاه و گلبهی به سبک ال، باعث تقویت نور می شود.

پرده ای ساده در مقابل پنجره ای سفید با قاب های سیاه! این ترکیب به قاب ها اجازه می دهد که جسورانه خود نمایی کنند.

لوازم جانبی آشپزخانه با تم گلبهی، باعث تقویت رنگ گلبهی در فضا می شود.

لامپ های سفید کنار تخت خواب مانند اجزا کنار یک تاج گلبهی هستند.

اسکیت بورد ها، به دیوار ورودی که از طریق یک کابینت مشکی پوشانده شده است، رنگ می بخشند.

رنگ گلبهی در تزیین حمام هم ادامه پیدا می کند. سینک های دستشویی و توالت که به رنگ سفید هستند هم با یک دیوار سفید با رگه های طوسی از دیوار های گلبهی جدا می شوند. این کاشی های سفید رنگ و کوچک، رنگ حمام را روشن می کنند.

دکوراسیون حمام و سرویس بهداشتی به رنگ طوسی گلبهی
دکوراسیون حمام و سرویس بهداشتی به رنگ طوسی گلبهی

منبع : home-designing