عکس های دکوراسیون روستیک مدرن یک ویلای شیک به سبک مدیترانه ای

اساس این ویلای لوکس و مدرن توسط یک طراح و دیزاینر یونانی بر سبک یونانی بنا نهاده شده است. این جا خانه ای غیرمعمول است که به لطف یک زن و شوهر چیدمان انعطاف پذیری داشته و مبلمانی بزرگ و چند تکه، این کار را ممکن تر و راحت تر ساخته است.

این مبلمان با رنگی که با فضای داخلی ویلا همخوانی دارد، فضای بزرگ تری را برای اتاق نشیمن ایجاد کرده است. اتاق های خواب به صورت غیر متعارفی طراحی شده و ادغامی از دکوراسیون شیک اتاق خواب و مناطق خوش آب و هواست.

همچنین حمام های کوچک به سبک روستیک و مدرن در گوشه ی اتاق ها جا خوش کرده و جذابیت دو چندانی را به فضا بخشیده اند.

تخته های کفپوش چوبی سبکی منحصر به فرد را در این خانه به تصویر کشیده و قطعا انتخاب مناسبی برای این ویلای مدیترانه ای به شمار می آید.

در این مقاله ما دکوراسیون و نمای داخلی این خانه ی ویلایی به سبک مدیترانه ای و به رنگ خاکستری و مشکی را برای شما ارائه کرده ایم. با پرشین استار همراه باشید؛

دکوراسیون اتاق نشیمن مدرن
دکوراسیون اتاق نشیمن مدرن

یک اتاق نشیمن بزرگ روستایی و مدرن نیاز به یک کاناپه بزرگ دارد و این مبلمان چند تکه ی خاکستری، انتخاب ایده آلی برای این فضاست.

همچنین سقف چوبی در مجاورت الوار ها و درب های چوبی تعادل کاملی از عناصر روستایی را در این طراحی مدیترانه ای معاصر ایجاد کرده است.

چیدمان مبلمان در اتاق نشیمن
چیدمان مبلمان در اتاق نشیمن

چند تکه بودن مبلمان باعث می شود که چیدمان اتاق نشیمن بتواند برای همیشه در حال تغییر باشد. این جا می تواند به عنوان یک فضای کلی برای همه اعضای خانواده استفاده شود. زمانی که برخی از آن ها تمایل به نشستن و استراحت دارند و یا برخی مشغول یک سرگرمی هستند، همگی می توانند از این فضا استفاده کنند.

همچنین ساکنین می توانند متناسب با دورهمی ها و فعالیت های شان چینش مبلمان را به راحتی تغییر دهند.

دکوراسیون تلویزیون در اتاق نشیمن
دکوراسیون تلویزیون در اتاق نشیمن

چارچوب چوبی، پس زمینه ی جالبی را برای تلوزیون در دیوار وسیع انتهای سالن ایجاد کرده است. تلویزیون در مرکز این دیوار و در یک بستر تعبیه شده است تا ظاهر دیوار را ساده تر کند. کرکره های چوبی که در کنار همه ی پنجره های سالن دیده می شوند انتخاب مناسبی برای جلوگیری از آفتاب قوی مدیترانه ای هستند.

یک صندلی استراحت مشکی رنگ برای ایجاد تنوع در طرح مبلمان مدرن و خاکستری روشن در کنار پنجره قرار گرفته و تعادل خوبی را در فضا برقرار کرده است.

طراحی میز قهوه ای دایره ای و دو لایه به این منظور است که این میز انعطاف پذیر به راحتی در فضای اطراف اتاق قابل جا به جایی باشد و چشم اندازهای متفاوتی را ایجاد نماید.

مبل راحتی به رنگ خاکستری
مبل راحتی به رنگ خاکستری

طراحی مبلمان خاکستری باعث ایجاد یک تضاد ملایم با رنگ کرم و بافت مدیترانه ای دیواره های داخلی شده است.

یک صفحه بتونی یک دست با اندازه ی سخاوتمندانه ای در اتاق نشیمن به یک میز قهوه تبدیل شده است که حتی لمس این سطح به واسطه ی بتونی بودن آن با این فضا تناسب دارد.

دکوراسیون ناهار خوری مدرن
دکوراسیون ناهار خوری مدرن

سپس در پشت این سالن بزرگ به قسمت ناهار خوری که در مجاورت یک آشپزخانه ی اپن واقع شده است می رسیم. به نظر می رسد که این میز چوبی ضخیم در اتاق غذا خوری بدون هیچ پایه ای شناور است اما در حقیقت به کمک دو طناب و نیز اتصال به جزیره ی آشپزخانه توانسته است خود را به خوبی نگه دارد.

مدل میز ناهار خوری شیک
مدل میز ناهار خوری شیک

شش صندلی ناهار خوری مدرن چوبی با تشک هایی به رنگ خاکستری گرم در اطراف میز ناهار خوری قرار گرفته اند.

سفال های مدیترانه ای تقریبا در هر سطحی دیده می شوند تا رسالت خود را مبنی بر تاکید بر دکوراسیون روستایی به انجام برسانند.

دکوراسیون آشپزخانه به رنگ خاکستری
دکوراسیون آشپزخانه به رنگ خاکستری

دیوار خاکستری آشپزخانه با جزیره ای که در قسمت جلوی آشپزخانه و درست در پشت سالن واقع شده است، همخوانی خوبی دارد.

کابینت های آشپزخانه با درب های بدون دسته، آشپزخانه را به سبک مدرن و ظریفی تزیین کرده و نحوه ی قرار گرفتن آنها به صورتی است که چشم انداز از سمت آشپزخانه را به سوی قسمت های زیبای روستایی، قرار می دهد. استفاده از فلزات مات برای شیرآلات آشپزخانه باعث ایجاد براقیت کم رنگی در این دکوراسیون شده است. همچنین کف پوش چوبی آشپزخانه در کنار کف پوش های سنگی سالن، ترکیبی غیر معمول ولی جالب را ایجاد کرده است.

دکوراسیون اتاق خواب به رنگ مشکی خاکستری
دکوراسیون اتاق خواب به رنگ مشکی خاکستری

داخل اتاق خواب مدرن روستایی چراغ های مشکی رنگ از یک ابزار لبه دار معلق شده اند و جای جای فضای طبیعی اتاق را روشن کرده اند.

دکوراسیون اتاق خواب مدرن
دکوراسیون اتاق خواب مدرن

یک درب شیشه ای ساده در یک قاب سیاه مدرن یک دیوار سنگی سنتی را نشان می دهد که در بیرون قرار گرفته است. دو چهارپایه ی روستایی در اینجا به چشم می خورد که می تواند به عنوان یک میز یا صندلی کنار تختخواب مورد استفاده قرار گیرد. یک فرش به رنگ روشن هم در قسمت جلوی تختخواب پهن شده است.

این تختخواب شناور توهم شناوری و بدون وزن بودن را القا می کند که با یک قفسه مدرن کتاب به سبک مینیمالیستی در بالای سر خود از یک دیوار امتداد یافته است. طراحی حیاط و دیوار شیشه ای مابین دو فضا فضای سبز را به داخل اتاق می آورد.

دکوراسیون سرویس بهداشتی جدید
دکوراسیون سرویس بهداشتی جدید

سینک حمام و دوش هم در جلوی دیوار شیشه ای قرار گرفته است تا کاربر هنگام شستشو بتواند این منظره زیبا را از آن خود کند. یک آینه ی بلند هم در مقابل این درختان و به سمت اتاق خواب قرار گرفته است.

یک صندلی خاکستری مایل به قهوه ای در مقابل این دیوار مشکی رنگ، مقداری روشنی را به دیوار اضافه می کند.

تخته های کف این حمام و دیوار های غیر مسطح  یک حمام روستایی کوچک را ایجاد کرده اند. یک سرویس توالت خاکستری، به راحتی با تناژ بژ دیوار هماهنگ شده و این در حالی است که عناصر ثابت و مشکی رنگ حمام هم جلب توجه می کنند.

وجود سینک پایه چوبی در حقیقت یک عنصر گرم کننده و آرامش بخش را به این فضا اضافه کرده است.

دکوراسیون اتاق خواب لاکچری
دکوراسیون اتاق خواب لاکچری

طراحی اتاق خواب دوم شامل یک مدل تختخواب ساده تر است با دو تکیه گاه نرم و خاکستری. قلاب های دیواری سیاه هم در بالای دو میز کنار تخت، با یکدیگر تقارن دارند.

انتخاب فرشی با طیف های مختلف رنگ سیاه، با سطح یک دست کمدهای سیاه، همخوانی دارد. همچنین یک واحد قفسه سیاه بلند در کنار دیوار دیده می شود. طراحی اتاق خواب به رنگ سیاه تابش نور خورشید را جذب می کند.

در طرف دیگر اتاق خواب، آینه دیواری به شکلی غیر هندسی و طبیعی، بالای یک کابینت حمام چوبی خطی نصب شده است. تخته های کفپوش چوبی، به خوبی منطقه ی حمام را مشخص کرده است.

کفپوش چوبی همچنین تا منطقه ی دوش حمام امتداد یافته و آب بر روی آن میریزد. در طرف دیگر آن یک نیمکت بتنی کم ارتفاع که برای نگه داشتن لوازم توالت و ظروف حمام استفاده می شود، تعبیه شده است.

دکوراسیون حمام و سرویس بهداشتی لاکچری
دکوراسیون حمام و سرویس بهداشتی لاکچری

سرویس بهداشتی دیگری نیز با بافت روستایی ساخته شده و با یک توالت خاکستری مدرن تزیین شده است.

مدل آینه و روشویی دستشویی
مدل آینه و روشویی دستشویی

میز خاکستری تیره دستشویی که با دیوارهای روشن در تضاد است، درست در زیر آینه ی دایره ای شکل و ساده واقع شده است. پنجره های بلندی که در شکاف دیوارها واقع شده اند با خطی بودن چوب های کف حمام ارتباط خوبی را بر قرار کرده اند.

دکوراسیون کمد لباس مدرن
دکوراسیون کمد لباس مدرن

داخل کمد لباس ها، دکور تیره ولی چشمگیر است. نورپردازی ها به نحوی است که لباس های آویزان شده و قفسه ها را به نحو مطلوبی روشن می کند. از همان کفپوش چوبی که در مناطق مرطوب اتاق خواب استفاده می شد، در اینجا و در داخل کمد برای تهویه و تجدید هوا استفاده می شود.

مدل دکوراسیون کمد لباس
مدل دکوراسیون کمد لباس

حتی درب و سقف کمد لباس ها به رنگ مشکی انتخاب شده است تا همه چیز در آنجا یکنواخت باشد و فقط نور پردازی ها جلب توجه کنند. با نور پردازی انجام شده قفسه های منظم به صورت بسته های پستی کنار هم به نظر می آیند.

منبع : home-designing