لیست بهترین فیلم های سینمایی انگیزشی موفقیت

فیلم ها توانایی الهام بخشیدن و تاثیرگذاری بر تصمیمات ما در مورد زندگی را دارند. گاهی اوقات یک فیلم می تواند پل انگیزشی ما برای موفقیتی باشد که واقعا می خواهیم.

همه ما با کارهای وودی آلن، جیمز کامرون و کوئنتین تارانتینو آشنا هستیم. سه نفر از نویسندگان و کارگردانان بسیار خوبی که می دانند چگونه از نظر عاطفی بر مخاطب تاثیر بگذارند.

در این مقاله بهترین فیلم های سینمایی انگیزشی برای رسیدن به موفقیت بیشتر در زندگی و کسب و کار را برای شما ارائه کرده ایم. با پرشین استار همراه باشید؛

1. باشگاه مبارزه : ماتریالیسم و ​​جداسازی

فیلم باشگاه مبارزه
فیلم باشگاه مبارزه

شما کار خود را ندارید. شما نمی دانید که چه مقدار پول در بانک دارید. شما نمی دانید که چه مقدار پول در کیف پول خود دارید. شما لباس نظامی ندارید. شما زیبا نیستید و مانند دانه های برف بی نظیر.

باشگاه مبارزه فیلمی است که بیش از چند درس موفقیت در آن ارائه می شود. با این حال یکی از بزرگترین درس هایی که می توانیم از این فیلم بگیریم ماتریالیسم و ​​جدا شدن عاطفی است.

به گفته تایلر داردن : باشگاه مبارزه در مورد رهایی خود از بند های زندگی مدرن است که شما را تحریک کرده و مجذوب آن می شوید. با آمادگی و تحمل درد و رنج و خطر مرگ.

2. تپش آهن : خودباوری و ادعا

فیلم تپش آهن
فیلم تپش آهن

من همیشه رویای افراد قدرتمند، دیکتاتورها و چیزهایی از این دست را داشتم. من همیشه تحت تاثیر افرادی بودم که صدها سال یا حتی مانند عیسی مسیح، هزاران سال پیش زندگی می کردند. آرنولد شوارتزنگر

تپش آهن فقط فیلمی برای بدنسازان نیست بلکه فیلمی است برای کسانی که دوست دارند قدرت خودباوری و ادعا را ببینند.

آرنولد شوارتزنگر طرز فکر، نگرش و باورهای شخصی خود را در این مستند کلاسیک به اشتراک می گذارد و بدون شک تماشای آن می تواند الهام بخش شما باشد.

3. راز : نگرش مثبت

فیلم راز
فیلم راز

به جای توجه به مشکلات جهان، توجه و انرژی خود را به اعتماد، عشق، فراوانی، آموزش و صلح معطوف کنید.

راز، فیلمی است بر اساس قانون جذب و فیلم با این وجود فلسفه بسیار مثبتی را برای زندگی به تصویر می کشد.

این فیلم یک هدف اصلی دارد : برای کمک به شما برای داشتن زندگی بهتر با تغییر نگرش ذهنی تان. بنابراین برای هر کسی که به دنبال الهام و انگیزه است، فیلم راز فیلمی است که همین کار را انجام می دهد.

4- شبکه اجتماعی : مشروعیت

فیلم شبکه اجتماعی
فیلم شبکه اجتماعی

یک مرد که یک صندلی را زیباتر می کند به همه کسانی که تا به حال صندلی را ساخته اند پولی مدیون نیست.

همه باید با فیلم شبکه اجتماعی و موفقیت بنیانگذار فیس بوک، مارک زاکربرگ آشنا باشند. شبکه اجتماعی فیلمی است که باعث می شود هر کسی احساس سزاوار موفقیت بودن، کند.

5. مرد بله گو : فرصت

فیلم مرد بله گو
فیلم مرد بله گو

آره! یک میلیون بار بگو. سپس یک میلیون بیشتر بگو. و حالا کلمه ای وجود دارد که تو دو میلیون بار تکرار کرده ای.

مرد بله گو فیلمی طنز است که باعث می شود تا با گفتن نه به همه چیز به تمام فرصت هایی که ممکن است از دست داده باشید فکر کنید.

6. نامحدود : کار ها را انجام بده

فیلم نامحدود
فیلم نامحدود

من عالی نبودم. من شگفت انگیز نبودم. فقط رو راست بودم و می دانستم که چه کاری باید انجام دهم و چگونه آن را انجام دهم.

بردلی کوپر نقش یک نویسنده به نام ادی مورا را بازی می کند. روزی ادی متوجه می شود که زندگی اش هنگامی که یک داروی جدید مصرف می کند، تغییر کرده است.

این فیلم باعث می شود درباره ی همه کارهایی که می توانید با زندگی خود انجام دهید، فکر کنید.

7. گرگ وال استریت : رانندگی و کامیابی

فیلم گرگ وال استریت
فیلم گرگ وال استریت

اجازه بدهید چیزی را به شما بگویم. هیچ اشرافیتی در فقر وجود ندارد. من هم فقیری بوده ام و هم ثروتمند. و من هر زمان لعنتی ثروتمند بودن را انتخاب می کنم.

بر اساس داستان واقعی جردن بلفورت، گرگ وال استریت ساخته شده است. گرگ وال استریت فیلمی است که باعث می شود شما زندگی فعلی خود را دوباره ارزیابی کنید و هدف خود را برای کار های دقیق تر تغییر دهید.

8. کلمات : کار خود را داشته باشید

فیلم کلمات
فیلم کلمات

در بعضی از مواقع، شما باید بین زندگی و داستان، داستان انتخاب کنید. این دو بسیار نزدیک هستند اما در واقع هرگز لمس نمی شوند.

فیلم دیگری با بازی بردلی کوپر که نقش نویسنده ای مبارز را بازی می کند. کلمات نشان می دهد که موفقیت چگونه می تواند مشکل باشد و شما را تحریک می کند تا نقش شخص دیگری را کپی کنید.

این فیلم مطمئنا به شما الهام می بخشد که مسئولیت کار خود را به عهده بگیرید و با آنچه دارید، بهترین کاری را که می توانید انجام دهید.

9. در جستجوی خوشبختی : هرگز تسلیم نشوید

فیلم در جستجوی خوشبختی
فیلم در جستجوی خوشبختی

هرگز اجازه ندهید کسی به شما بگوید، نمی توانید کاری انجام دهید. حتی من. خیلی خوب؟ شما یک رویا دارید پس باید از آن محافظت کنید. وقتی مردم نمی توانند کاری انجام دهند، می خواهند به شما بگویند شما هم نمی توانید این کار را انجام دهید. اگر تو چیزی را می خواهی، به دستش بیاور.

این فیلم نشان می دهد که چرا شما هرگز نباید از خودتان ناامید شوید و اجازه دهید شرایط رویاهای شما را نابود کند.

10. ویل هانتینگ خوب : صلاحیت

فیلم ویل هانتینگ خوب
فیلم ویل هانتینگ خوب

ویل هانتینگ خوب فیلم جالب حاوی مکالمات بسیار خوبی بین شخصیت های ویل هانتینگ (مت دیمون) و شان مگوایر (رابین ویلیامز) است.

برای هر کسی که استعدادی داشته و خود را شایسته موفقیت نمی داند این فیلم مطمئنا الهام بخش بوده و می تواند انگیزه ای برای این افراد به وجود آورد.

منبع : lifehack