بیوگرافی کامل و عکس های جدید نیکلاس هولت و نامزدش بریانا هالی

نیکلاس هولت (Nicholas Hoult) با نام کامل “نیکلاس کارادوک هولت” از بازیگران انگلیسی هالیوود است که در تاریخ 7 دسامبر سال 1989 در ووکینگهام، برکشایر انگلیس متولد شده است.

قد نیکلاس هولت 1.90 متر است.

نیکلاس هولت
نیکلاس هولت

زندگی نامه نیکلاس هولت

نیکلاس هولت پسر گلنیس (معلم پیانو) و راجر هولت (خلبان) است و سه خواهر و برادر دارد که برادر بزرگش جیمز هولت دانشجوی رشته زیست شناسی و خواهر بزرگش روزانا و خواهر کوچکترش کلریستا هولت هر دو بازیگر هستند.

نیکلاس بیشتر دوران کودکی اش را در روستایی در ووکینگهام گذرانده و از همان کودکی با خواهرانش که به کلاس های بازیگری و رقص می رفتند تمرین بازیگری و باله می کرده است.

عکس نیکلاس هولت و خواهرش
عکس نیکلاس هولت و خواهرش

استعداد بازیگری نیکلاس هولت در سن سه سالگی زمانی که همراه برادرش به صحنه تئاتر رفته بود توسط یک کارگردان تئاتر کشف شد و در سن پنج سالگی با بازی در فیلم روابط صمیمی (1996) برای اولین بار بازیگری را تجربه کرد.

او ابتدا تصمیم داشت گواهی نامه های سطح پیشرفته زبان انگلیسی، زیست شناسی و روانشناسی بگیرد اما در سن دوازده سالگی نظرش عوض شد و در مدرسه تئاتر سیلیوا یانگ ثبت نام کرد.

فیلم شناسی نیکلاس هولت

نیکلاس هولت سال 2002 و با بازی در فیلم درباره یک پسر با بازی هیو گرانت وارد دنیای هالیوود شد.

از دیگر فیلم های نیکلاس هولت می توان به یک مرد مجرد با بازی کالین فرث و جولیان مور، جنگ تایتان ها در کنار سم ورثینگتون، مردان ایکس: کلاس اول با بازی جیمز مک آووی و مایکل فاسبندر، بدن های گرم، جک غول کش، مردان ایکس: روزهای گذشته آینده با بازی هیو جکمن، مکس دیوانه: جاده خشم در کنار تام هاردی و شارلیز ترون، مکان های تاریک با بازی شارلیز ترون، دوستانت را بکش و برابرها در کنار کریستین استوارت اشاره کرد.

نیکلاس هولت در مردان ایکس
نیکلاس هولت در مردان ایکس

نیکلاس هولت در فیلم های مردان ایکس: اپوکالیپس، برخورد، شورش در گندم زار با بازی کوین اسپیسی، جنگ فعلی با بازی بندیکت کامبربچ، تازگی، قلعه شنی، سوگلی با بازی اما استون، تالکین و مردان ایکس: ققنوس سیاه با بازی سوفی ترنر و جنیفر لارنس نیز حضور داشته است.

جدیدترین فیلم نیکلاس هولت با عنوان کسانی که مرگ من را خواستند در حال ساخت است و بازیگرانی همچون آنجلینا جولی در آن به نقش آفرینی پرداخته اند.

نیکلاس هولت بازی در سریال هایی همچون شاهد خاموش، شهر هالبی و اسکینز را نیز در کارنامه هنری خود دارد.

ازدواج و همسر نیکلاس هولت

نیکلات هولت سال 2012 با جنیفر لارنس (هم بازی اش در فیلم مردان ایکس) دوست شد، آن ها پس از پنج سال به رابطه خود پایان دادند و هولت سال 2017 با بریانا هالی (مدل آمریکایی) آشنا شد.

عکس نیکلاس هولت و نامزدش بریانا هالی
عکس نیکلاس هولت و نامزدش بریانا هالی

این زوج سال 2018 صاحب یک پسر شدند.

حقایق جالب درباره نیکلاس هولت

  • ثروت نیکلاس هولت حدود 6 میلیون دلار برآورد شده است.
  • به بسکتبال علاقه دارد.
  • با دستمزد بازی اش در درباره یک پسر یک دوچرخه خرید.
  • به قول خودش بیشتر بین خانم ها از جمله مادر و خواهرانش بزرگ شده و این مسئله را عامل مثبتی در موفقیت های آینده خود می داند.
  • در کودکی ترمبون می نواخته است.
  • عضو گروه کر بوده است.