بیوگرافی کامل و عکس های جدید پژمان جمشیدی و همسر و خانواده اش

عکس پژمان جمشیدی
عکس پژمان جمشیدی

پژمان جمشیدی (pejman jamshidi) بازیکن سابق فوتبال و بازیگر سینما، تلویزیون و تئاتر در تاریخ 20 شهریور سال 1356 در تهران به دنیا آمده است.

قد پژمان جمشیدی 1.80 متر است.

زندگی نامه پژمان جمشیدی

پژمان جمشیدی در خانواده ای پنج نفره بزرگ شده، پدر و مادرش هر دو فرهنگی بودند. پدرش معلم زیست و زمین شناسی و مادر مرحومش معلم دبستان بود. پژمان دارای یک برادر بزرگ تر به نام هومن و یک خواهر کوچک تر به نام مامک است.

پژمان دانشجوی انصرافی رشته مهندسی عمران است.

پژمان جمشیدی فوتبال را از 12 سالگی با ورود به مدرسه فوتبال شروع کرد. وی در سال 1376 به باشگاه کشاورز تهران پیوست. در تیم هایی مانند سایپا، پرسپولیس، پاس تهران، استیل آذین، فولاد، ابومسلم و نیز در تیم ملی ایران بازی کرده است.

پژمان با 21 بازی در تیم ملی در سال 1389 فوتبال را کنار گذاشت.

پژمان جمشیدی و پدر و مادر و خواهر و برادرش
پژمان جمشیدی و پدر و مادر و خواهر و برادرش

فیلم شناسی پژمان جمشیدی

پژمان جمشیدی در سال 1392 با بازی در مجموعه تلویزیونی پژمان وارد این عرصه شد. البته طرح اولیه این سریال با ایده خود پژمان جمشیدی شکل گرفته است.

از جمله فیلم های او می توان به آتش بس 2 در کنار بهرام رادان و میترا حجار، 50 کیلو آلبالو در کنار ساعد سهیلی و هستی مهدوی فر، خوب، بد، جلف در کنار حمید فرخ نژاد، سام درخشانی و ویشکا آسایش، آذر در کنار نیکی کریمی، من دیوانه نیستم در کنار مجید صالحی، لونه زنبور در کنار محسن کیایی، هومن برق نورد و بهاره کیان افشار، تگزاس در کنار سام درخشانی و حمید فرخ نژاد و سو تفاهم در کنار مریلا زارعی، هانیه توسلی و کامبیز دیرباز اشاره کرد.

ما همه باهم هستیم در کنار لیلا حاتمی، مهران مدیری و مانی حقیقی، هزارتو با بازی شهاب حسینی و ساره بیات، دینامیت در کنار محسن کیایی و نازنین بیاتی، ایده اصلی در کنار بهرام رادان، تگزاس 2 در کنار سام درخشانی، جهان با من برقص در کنار علی مصفا و جواد عزتی، خوب، بد، جلف 2 : ارتش سری در کنار سام درخشانی، حامد کمیلی و ریحانه پارسا، دوزیست در کنار جواد عزتی و خط فرضی در کنار سحر دولتشاهی از دیگر فیلم های موفق او هستند.

ساختمان پزشکان به عنوان بازیگر مهمان، پژمان در کنار بهاره رهنما و سام درخشانی، سال های ابری، دیوار به دیوار 1 در کنار ویشکا آسایش، نفس، دیوار به دیوار 2 و زیر خاکی از جمله سریال های پژمان جمشیدی است.

پژمان جمشیدی
پژمان جمشیدی

ازدواج و همسر پژمان جمشیدی

پژمان جمشیدی تاکنون ازدواج نکرده و مجرد است، به گفته خودش ملاک و معیار تعیین کردن برای ازدواج اشتباه است و مهم این که یک نفر به دلت بشیند و دوستش داشته باشی.

حقایق جالب در مورد پژمان جمشیدی

  • در کنار فوتبال به ورزش صخره نوردی نیز پرداخته و دیپلم این ورزش را دارد.
  • از موفق ترین فوتبالیست هایی است که وارد عرصه سینما و تلویزیون شده است.
  • مربی گری در فوتبال را دوست دارد.
  • تک گل ملی خود را مقابل گرجستان زده است.