بیوگرافی، حقایق جالب و عکس های دیدنی یکتا ناصر و همسرش منوچهر هادی

عکس یکتا ناصر
عکس یکتا ناصر

یکتا ناصر (Yekta Naser) از هنرپیشه های برجسته ایرانی در زمینه سینما، تلویزیون و تئاتر می باشد که در تاریخ 12 آبان سال 1357 در تهران متولد شده است.

قد یکتا ناصر 1.65 متر می باشد.

زندگی نامه یکتا ناصر

یکتا ناصر در یک خانواده پنج نفره بزرگ شده است. او یک خواهر بزرگ تر از خودش به نام نیکتا ناصر و یک برادر کوچک تر از خودش دارد.

خانم ناصر بازیگری را در سن 19 سالگی آغاز کرده و در حین فعالیت در زمینه بازیگری تحصیلاتش در رشته مهندسی محیط زیست را به اتمام رسانده است.

ورود او به دنیای بازیگری کاملا اتفاقی رخ داده، زمانی که دوستش را تا یکی از دفاتر فیلمسازی همراهی می کرد مورد توجه قرار گرفت و برای بازی در سریال گل های کاغذی انتخاب شد.

بعد از ورود به این عرصه بود که تصمیم گرفت اطلاعاتش در زمینه بازیگری را افزایش دهد و بدون آن که در کلاس های بازیگری شرکت کند به یک هنرپیشه مشهور تبدیل شود.

یکتا ناصر و همسرش منوچهر هادی و دخترش سوفیا
یکتا ناصر و همسرش منوچهر هادی و دخترش سوفیا

فیلم شناسی یکتا ناصر

یکتا ناصر با بازی در فیلم ساقی در سال 1380 وارد عرصه سینما شده است و پس از آن در فیلم های به باران رویاها را نمی شوید، سرود تولد در کنار امین حیایی، قتل آنلاین با بازی شهاب حسینی، نسکافه داغ داغ با بازی خسرو شکیبایی، قند تلخ، یکی می خواد باهات حرف بزنه در کنار آناهیتا همتی، گنجشکک اشی مشی در کنار حسن پور شیرازی و زندگی جای دیگریست با بازی حامد بهداد و پارسا پیروزفر حضور داشته است.

از دیگر فیلم های معروف یکتا ناصر می توان به من سالوادور نیستم در کنار رضا عطاران، کارگر ساده نیازمندیم با بازی آتیلا پسیانی، فصل نرگس با بازی ریما رامین فر، آشوب در کنار کوروش تهامی و لیلا اوتادی، مشکل گیتی با بازی حمید فرخ نژاد، آینه بغل در کنار محمد رضا گلزار و جواد عزتی و رحمان 1400 با بازی سعید آقاخانی و محمدرضا گلزار اشاره کرد.

این بازیگر بازی در سریال های با من بمان، لبه تاریکی، اولین شب آرامش، دختران حوا، جاده قدیم، عاشقانه و دل را نیز در کارنامه هنری خود دارد و برای بازی در فیلم یکی می خواد باهات حرف بزنه برنده سیمرغ بلورین بهترین بازیگر مکمل زن شده است.

ازدواج و همسر یکتا ناصر

یکتا ناصر سال 1394 و در سن 36 سالگی با منوچهر هادی – کارگردان و فیلمنامه نویس مطرح ایرانی – ازدواج کرد.

این زوج سال 1395 صاحب دختری به نام سوفیا هادی شدند.

یکتا ناصر
یکتا ناصر

حقایق جالب درباره یکتا ناصر

  • مهریه اش برای ازدواج 5 سکه بوده است.
  • او و منوچهر هادی پس از آشنایی و همکاری در سه فیلم زندگی جای دیگریست، من سالوادور نیستم و کارگر ساده نیازمندیم با هم ازدواج کردند.
  • توانست بدون مراجعه به پزشک 22 کیلو وزن کم کند.
  • دوران بارداری او و خواهرش همزمان بوده است.