آشنایی با کاغذ دیواری های سه بعدی + آموزش نصب

دکوراسیون خانه : داشتن یک خانه ی شیک و زیبا با دکوراسیون لوکس و منحصر به فرد آرزوی هر کسی است، توجه داشته باشید آن چیزی که به هر خانه ای جلوه می دهد، دیوارها هستند.

اگر می خواهید دکوراسیون خانه ی خود را تغییر دهید به شما پیشنهاد می کنیم که ابتدا دکوراسیون دیوار ها را تغییر دهید، ما به شما پیشنهاد می کنیم که برای پوشش دیوار خود از کاغذ دیواری های سه بعدی به انگلیسی 3D wallpaper استفاده کنید.

کاغذ دیواری های سه بعدی
کاغذ دیواری های سه بعدی

کاغذ دیواری های سه بعدی انواعی از کاغذ دیواری ها هستند که بر روی آن ها اشکال سه بعدی چاپ شده و به خوبی در دکوراسیون مدرن جا باز کرده اند. طرح های کاغذ دیواری سه بعدی در اشکال گل، مناظر طبیعی، شخصیت های معروف و مکان های دیدنی جهان ارائه می شوند.

کاغذ دیواری سه بعدی به آسانی نصب می شود، ارزان بوده و تنوع بالایی هم دارد پس می توان از آن ها برای اتاق نشیمن و پذیرایی، راهرو، آشپزخانه، اتاق خواب، اتاق کودک، اتاق بازی و حتی حمام و سرویس بهداشتی استفاده کرد.

شما حتی می توانید از این نوع کاغذ دیواری ها برای دفتر کار، کافی شاپ و حتی سالن های ورزشی هم استفاده کنید.

کاغذ دیواری های سه بعدی به صورت پیش ساخته و یا متناسب با اندازه و طرح سفارشی مشتری ساخته می شوند، یکی از نکاتی که در انتخاب کاغذ دیواری سه بعدی باید به آن توجه داشته باشید این است که بهتر است آن را هماهنگ با دکوراسیون خانه انتخاب کنید.

طریقه نصب کاغذ دیواری سه بعدی

کاغذ دیواری سه بعدی هم مانند کاغذ دیواری معمولی نصب می شود، برای نصب کاغذ دیواری سه بعدی اول باید سوراخ های دیوار پوشیده شوند، سپس چسب مخصوص را بر روی دیوار بزنید و برش های کاغذ دیواری را با دقت در کنار هم بچسبانید.

دقت داشته باشید که درز بین کاغذ ها مشخص نشود چون اگر کاغذ ها حتی به اندازه چند میلیمتر جابجا شوند طرح سه بعدی به هم می ریزد.

منبع : سایت دکو ویژن