ریحون؛ تنها منویی که نیاز دارید

آیا تابه‌حال این اتفاق برایتان افتاده است که در نیمه‌شب، بین ساعت‌های 12 تا 4 صبح، احساس گرسنگی کرده و نیاز به یک غذای بسیار خوشمزه داشته باشید؟ از سوی دیگر در این ساعت‌ها، هیچ رستورانی در سطح شهر باز نیست که بتوانید غذای دلخواه خود را تهیه کنید؛

ریحون
ریحون

راه‌حل این مشکل بسیار ساده است. امروزه سامانه‌های هوشمند بسیاری از کارهای ما را آسان کرده‌اند؛ یکی از خوبی‌های زندگی هوشمند، وجود سامانه‌های هوشمند سفارش آنلاین غذا مثل ریحون است.

به کمک ریحون شما می‌توانید در هر ساعت از شبانه‌روز، از میان منوی عکس‌دار بیش از 2000 رستوران، غذای دلخواه خود را انتخاب کنید و آن را به‌صورت آنلاین سفارش دهید؛

خبر خوب این‌که کلی رستوران شبانه در ریحون هستند که از 12 تا 4 صبح، امکان ارسال غذا برای شمارا دارند.

ریحون شبراز
ریحون شبراز

سامانه سفارش آنلاین غذا ریحون، با بیش از 2000 رستوران در شهرهای تهران، کرج، مشهد و اصفهان، حالا امکان سفارش غذا در شیراز را هم فراهم کرده است؛ از سوی دیگر به‌تازگی سفارش غذا در تبریز هم از طریق این سامانه فراهم‌شده است.

ریحون تبریز
ریحون تبریز

درنتیجه کاربران خوب این دو شهر، می‌توانند از میان رستوران‌های خوب اطرافشان، غذا خود را به‌صورت آنلاین سفارش دهند. گفتنی است که تیم پشتیبانی ریحون، از آغاز تا پایان و حتی بعد از تحویل سفارش، همراه شما خواهد بود. به خاطر داشته باشید که در ریحون، هزینه غذا به‌صورت آنلاین پرداخت می‌شود و دیگر خبری از پرداخت وجه نقد به هنگام تحویل سفارش نیست.