آیا می دانید که مردان جذب چه نوع زنانی می شوند؟

خانم های جذاب و دوست داشتنی برای آقایان بیشتر اوقات لبخند می زنند، پشت آن ها صاف است و شانه ها را رو به عقب نگه می دارند، محکم و رسا صحبت می کنند و هنگام صحبت کردن با مخاطب تماس چشمی برقرار می کنند.

مردان جذب چه نوع زنانی می شوند؟
مردان جذب چه نوع زنانی می شوند؟

در ادامه این مقاله همه ی خصوصیات و ویژگی های زنان که مردان عاشق و شیفته آن می شوند را ارائه کرده ایم. با پرشین استار همراه باشید؛

چه رفتار هایی مردان را جذب می کند؟

1. شوخ‌طبعی

باید بتوانید با هم دیوانه‌ بازی کنید. کار و زندگی فوق‌العاده استرس‌زا است! همسرتان تنها کسی است که در مقابل او باید سلاحتان را زمین بیندازید. چه خانه باشید و چه بیرون، درست وقت‌ هایی که کسی نگاهتان نمی‌کند، وقت مسخره رقصیدن‌ ها، حرف زدن با صدا های عجیب و غریب و وقت این است که خودتان باشید.

اگر می‌ خواهید همسرتان احساس کند که می‌ تواند با شما تفریح کند، شما هم نباید از تفریح کردن با او بترسید. حتی اگر از اینکه مسخره به نظر برسید نباید بترسید. از اینکه خودتان را رها کنید، از چارچوب همیشگی‌ تان بیرون بیایید و بلند بلند بخندید نترسید.

 2. اعتماد به نفس

زنی که اعتماد به نفس داشته باشد ارزش خود را می‌داند. به خود افتخار می‌کند و این از حرکات و ظاهرش پیداست او به دنبال تایید گرفتن از مردها نیست، خودش می‌داند که فوق‌العاده است، او می‌داند که مردی که بتواند با او باشد فوق‌ العاده خوش‌ شانس است چون این توانایی را دارد که بیشتر از هر زن دیگری او را خوشحال کند.

واقعیت این است که مرد ها دوست دارند فکر کنند که جایزه را برده‌ اند، دوست دارند احساس کنند که خوش‌ شانس‌ ترین مرد هستند. درست همانطور که دوست دارند شما به آن ها افتخار کنید، او هم می‌ خواهد به شما افتخار کند.

اگر شما خودتان به خودتان اعتماد نداشته باشید و از خوب بودن خودتان مطمئن نباشید، چرا او باید چنین حسی داشته باشد؟ چه بخاطر ظاهرتان باشد، چه هوشتان، چه موفقیت‌ هایتان، چه احترامی که دیگران به شما می‌ گذارند، کارتان یا هر خصوصیت خوب دیگر شما، همسرتان دوست دارد به شما پز بدهد.

می‌ خواهد بداند که می‌ تواند با اطمینان شما را به خانه پیش مادرش بیاورد و یا به دوستانش معرفی کند و یا حتی در جلسات کاری خارج از محل کار شما را با خود پیش رییسش ببرد چون شما باعث می‌ شوید که او خوب به نظر برسد.

 3. استقلال

سرتان شلوغ است، از پس کار های خودتان بر می‌ آیید و خودمختارید. علایق خاص خودتان را دارید، فردی جذاب هستید. برای بحث‌های باکیفیت و جدی حرف‌های زیادی برای گفتن دارید. برای خودتان زندگی دارید و عاشقش هستید. این خصیصه شما او را به چالش می‌کشد اما شما برایش یک چالش نیستید، شما بهترین نوع خودتان هستید و به او انگیزه می‌دهید که او هم بهترین خودش باشد.

چه کارتان باشد که عاشقش هستید و چه سرگرمی‌ های جالب و خلاقانه‌ ای برای خودتان داشته باشید، مهم این است که به او نیازی نداشته باشید. برای اینکه خلائی در زندگی‌ تان پر شود یا خوشحال شوید به او نیاز ندارید.

خودتان بدون او به اندازه کافی کامل و راضی هستید. با اینکه ممکن است حسابی سرتان شلوغ باشد و درگیر زندگی خودتان باشید، اما نباید برای گذاشتن قرار ملاقات با او هم زیاد سخت بگیرید.

در هر حال باید علاقه‌تان به بودن با نامزدتان را نشان دهید. برای دیدن او باید مشتاق به نظر برسید. مرد ها دوست دارند حس کنند که زن‌ ها آن ها را می‌ خواهند، آن هم زنی خاص مثل شما! پس وقتی او را دیدید، حضور کامل داشته باشید.

لبخند بزنید و خود جذاب و فوق‌العاده‌ تان باشید.

 4. قدرت

آیا وقتی دچار ضعف می‌ شود، می توانید صاف بایستید؟ یا اینکه شما هم زودتر از او خم شده و می‌ شکنید؟ اگر لازم باشد می‌ توانید از عهده مخارج خودتان برآیید؟ این قدرت‌ها مقداری از فشار را از روی دوش او بر می‌دارد و باعث می‌ شود خودش بخواهد که برای شما قوی باشد نه اینکه مجبور باشد!

آیا در ارزش‌ ها و اعتقادات تان قوی هستید؟ یا اینکه خیلی راحت تحت‌ تاثیر قرار می‌ گیرید؟ کی هستید؟ به چه چیز هایی اعتقاد دارید؟ آیا سر اعتقاداتان هستید؟ آیا او می‌ تواند به حرف‌ هایی که می‌ زنید اعتماد کند؟ آیا اعمال و رفتارتان مطابق با حرف‌ هایتان هست؟ زنی که اعتقاداتی پابرجا داشته باشد، باعث امنیت مرد زندگی‌ اش است.

احساس امنیت یکی از مهم ترین عناصر در ایجاد حس اعتماد در مرد هاست. این حس باعث می‌ شود بتواند دریچه دلش را به طور کامل برای تان باز کند.

 5. آسیب‌ پذیری

منظور مان درمانده بودن نیست. آسیب‌ پذیری این است که خود واقعی‌ تان باشید. نشان دادن ضعف‌ هایتان شاید خلاف قدرت باشد اما قدرت واقعی در توانایی شما برای نشان دادن آسیب‌ پذیری‌ تان نهفته است. نشان دادن شکنندگی‌ تان، نقاط دردتان، نا امنی‌ ها و حتی آشکار کردن کار هایی که قبلاً انجام داده‌اید و از‌ آن پشیمانید، قدرت زیادی می‌ خواهد.

به همسرتان نشان دهید که چقدر دوستش دارید. بگویید که چقدر دیوانه‌اش هستید. اجازه بدهید بفهمد که قبلاً هیچ وقت چنین حسی را تجربه نکرده‌ اید. آسیب‌ پذیری احساسی شما باعث اعتماد بیشتر او نسبت به احساس شما می‌ شود و در نتیجه موجب می‌ شود خود او هم از نظر احساسی در مقابل شما آسیب‌ پذیر باشد.

 6. زنانگی

زنانگی هم مربوط به ظاهر شماست و هم رفتار تان. زن بودن یعنی زیبایی، ظرافت، لطافت، مهربانی و قسمت شیرین وجود تان که مرد ها فاقد آنها هستند را در آغوش بکشید. زن باشید! پیراهن‌ های زیبا بپوشید، رژلب بزنید و خوشبو باشید. برای زیبا کردن ظاهرتان وقت بگذارید و از آن لذت ببرید. این کار به خودتان هم حسی فوق‌ العاده خواهد داد.

مهربان باشید. یکی از خصوصیات زنانگی که مرد ها معمولا ندارند، میل طبیعی شما به مراقبت کردن است. البته می‌ توانید در عین حال آسیب‌ پذیر بوده و به همسر تان نشان دهید که به او نیاز دارید اما می‌ توانید از او هم مراقبت کنید.

هر چقدر هم که قوی، مردانه و مستقل باشد، همه مرد ها دوست دارند که کسی از‌ آن ها مراقبت کند. اینکه نشان دهید چنین توانایی دارید باعث می‌شود سلاح خودش را در کنار شما زمین بیندازد و در کنار تان احساس امنیت کند.

وقتی مردی ضعف از خود نشان می‌ دهد و اجازه می‌ دهد بخش آسیب‌ پذیر او را ببینید، به شما قدرت خواهد داد. منظور این نیست که رابطه مثل یک مسابقه یا بازی است، همه این ها برای ایجاد یک رابطه بادوام و ایجاد احساس امنیت و آرامش برای دو طرف است.

 7. شادی

آیا فرد شادی هستید؟ آیا از زندگی تان، کار تان، اهداف تان و وضعیت تان راضی هستید؟ یا آن فرد ناراضی هستید که مدام در حال شکایت از زندگی‌ اش است؟ هیچ مردی قرار نیست شما را خوشحال کند. این کار مردها نیست.

زنی که شاد باشد و این شادی را نشان دهد برای مرد ها بسیار مطلوب است چون مرد ها دوست دارند در پایان روز خسته‌ کننده‌ ای که داشته‌ اند شما خوشحال شان کنید. آنها دوست دارند بتوانند کنار شما جلو تلویزیون بنشینند و یا شب‌ ها که کنارتان می‌خوابند کاملا شاد و راضی باشند. همسرتان می‌خواهد لبخند شما به او گرمای زندگی دهد و در کنار شما احساس آرامش کند.

در ادامه بخوانید : چگونه یک جنتلمن باشید؟