زیباترین متن نامه های عاشقانه برای نامزدم

در این مقاله زیباترین نامه های عاشقانه به نامزدم را ارائه کرده ایم. با پرشین استار همراه باشید؛

متن نامه های عاشقانه به نامزد
متن نامه های عاشقانه به نامزد

عزیزم،

گاهی اوقات فقط به اولین باری که چشمانم به تو افتاد فکر می کنم.

همان موقع فهمیدم شخصی باور نکردنی را پیدا کرده ام. از همان لحظه تمام خواسته ام این بوده که با تو باشم. هر وقت با تو هستم انگار باتری احساسات ام دوباره شارژ می شوند. حضورت ذهن و روح ام را خوشحال می کند
دیوانه وار، صادقانه، کاملا و بدون هیچ گونه توقعی دوستت دارم.

با عشق فراوان

*****

سلام عشقم،

خواندن این نامه مهم است زیرا دلیلی که باعث نوشتن آن شد تو را بابت چیزهایی متقاعد می کند.

دو سال پیش بود که برای اولین بار به من گفتی که دوستم داری و از من خواستی نامزد تو شوم. یادآوری اولین بوسه ما به یاد آوردن زمانی است که قلبم برای تو می تپد.

دانستن این که با منی زندگیم را به رویا تبدیل می کند. من عاشق بهترین دوستم هستم و خوشبخت ترین زن جهانم.

عشق من به تو عمیق تر شده است هر وقت اتفاق خوبی پیش آید، تو اولین کسی هستی که می خواهم آن را با تو قسمت کنم. وقتی غمگین هستم می دانم که می توانم روی تو حساب کنم تا مرا در آغوشت بگیری و بگویی همه چیز درست خواهد شد.

من فقط می خواستم به تو بگویم که تو را بیش از آنچه صمیمانه ترین و عاشقانه ترین کلمات می توانند بیان کنند دوست دارم.

*****

عزیزترینم،

من هرگز نمی دانستم زندگی چقدر می تواند شاد باشد تا اینکه با تو آشنا شدم. این چیزی است که هرگز تجربه نکرده بودم و تو برای من به ارمغان آوردی وقتی به تو و رابطه مان فکر می کنم، گرمایی در درونم احساس می کنم.

نمی توانم لبخند هایم را پنهان کنم، حتی وقتی از هم دور هستیم. این رابطه، شگفت انگیز است و از خودم می پرسم آیا این تقدیر است؟ تعجب می کنم که چه کسی این من جدید و بهتر را ساخته است؟

یک شب عاشقانه برایت می خواهم

عشق واقعی تو

*****

عشقم،

سلام اینجا این نامه را برای تو می نویسم تا بگویم چه احساسی به تو دارم. عزیزم بی نهایت دوستت دارم تمام آنچه که به آن فکر می کنم مربوط به تو و لحظاتی است که تو را از آن من می سازد.

شیرینم متاسفم اگر دیروز خیلی لجبازی کردم و یادت باشد که خیلی دوستت دارم و برای دیدنت در عصر نمی توانم صبر کنم. بهترین زمان زندگیم را با تو زندگی می کنم و نمی خواهم دعوا کنم. تنها چیزی که می خواهم این است که به تو عشق بورزم و با تو باشم. عاشق این زندگی که آن را با تو سهیم شده ام هستم.

دوستت دارم عزیزم

*****

آهای عزیزم،

صبح که بیدار شدم تو از قبل در ذهنم بودی و نمی توانم از فکر کردن به تو دست بردارم. تو مهم ترین فرد زندگی ام هستی بنابراین فقط می خواستم بگویم دوستت دارم و نمی توانم برای دوباره دیدنت بیشتر از این صبر کنم.

بودن با تو تمام رویاهای من را به واقعیت تبدیل کرده است و می خواهم هر کاری از دستم بر می آید انجام دهم تا تو نیز چنین احساسی داشته باشی.

همیشه دوستت دارم عزیزترینم، من عاشق بودن با تو هستم کسی نیست که آن را به تو ترجیح دهم. تو به گونه ای باعث لبخند من می شوی که هیچ کس دیگر نمی تواند.

اولین چیزی که صبح می خواهم ببینم تو هستی و آخرین چیزی که شب شوق دیدنش را دارم تویی، تو نیمه دیگر منی

عشق من، بهترین من بیشتر از قبل خوشحالم تو همه چیز هایی هستی که همیشه آرزو کرده ام تو را دوست دارم فقط تو را.

در ادامه بخوانید : نامه عاشقانه برای مخاطب خاص