ایده نامه های عاشقانه کوتاه و بلند برای همسرم و عشقم

در این مقاله نامه های عاشقانه و رمانتیک مرد به همسرش، زن به همسرش و ایده نامه عاشقانه به معشوق و عشقم را ارائه کرده ایم. با پرشین استار همراه باشید؛

نامه های عاشقانه به همسر
نامه های عاشقانه به همسر

تقدیم با عشق به همسرم

همسر دلبندم،

می خواستم چیزی را اعتراف کنم ممکن است کلامی نگویم اما حداقل می توانم آن را از طریق نوشته ها بیان کنم.

خیلی دوستت دارم.

زندگیم را کاملا تغییر دادی و معنای جدیدی به زندگی من بخشیدی. روزی را بدون تو نمی توانم تصور کنم
خیلی دوستت دارم و همیشه خواهم داشت.

*****

عزیزم،

فقط بودن در کنار تو باعث خوشبختی من می شود و هیچ کس دیگری هرگز نمی تواند آن را به من ببخشد. تو عشقی به من داده ای که هرگز نمی شناختمش.

عشقم همیشه در کنار تو هستم و نمی توانم جهان را بدون وجود تو تصور کنم. هر روز صبح بیدار می شوم و خدا را برای اینکه تو قسمتی از زندگی منی شکر می کنم و نمی توانم کلماتی را برای بیان اینکه چقدر از آشنا شدن با تو خوشحالم پیدا کنم.

تو سنگی بودی که به سمت مشکلات پرتاب کردم و چراغ راهنمایی که هر وقت گم شدم راه را برای من روشن کرد.
می خواهم بگویم عشق من غیر قابل انکار و ابدی است اما نمی توانم راهی برای بیان صحیح آن پیدا کنم.

می دانم که عشق من آنقدر ماندگار است که می تواند یک عمر دوام داشته باشد و از بودنت در زندگیم احساس خوشبختی می کنم. من هر روز از خواب بیدار می شوم و از رختخواب برمی خیزم زیرا می دانم که در طول روز می توانم تو را ببینم یا با تو صحبت کنم.

قول می دهم که همیشه تو را دوست داشته باشم و تو را در قلبم عزیز نگه دارم. هر زمان که به من احتیاج داشته باشی کنارت خواهم بود و بدون توجه به اینکه زندگی به کجا می انجامد دوستت خواهم داشت.

تو را برای همیشه و همیشه دوست دارم!

*****

متن اولین نامه عاشقانه

عزیزم،

می خواهم بدانی که هیچ کس نمی تواند جای تو را بگیرد. از وقتی که تو را دیدم هر روز برایم نعمتی دوباره است.

من واقعا عاشقت هستم و فقط می خواهم بگویم دوستت دارم.

*****

نامه عاشقانه برای نامزدم

محبوبم،

هر وقت می بینم لبخند می زنی و شاد هستی روزم را می سازی.

من خیلی خوشحال ام کسی مانند تو مرا دوست دارد. تا وقتی که تو را ندیده بودم هیچ کس نمی توانست مرا شاد کند و قلب سختم را بدست آورد.

وقتی همه این ها را کنار هم می گذارم، می بینم بهترین زندگی در کنار تو رقم می خورد بسیار خوشحالم که مال منی. تو برای من بیش از هر چیزی در این دنیا میارزی خیلی دوستت دارم!

*****

نامه عاشقانه بلند برای عشقم

نازنینم،

هر دوی ما می دانیم که رابطه بسیار ویژه ای داریم بدون اینکه نیازی به گفتن آن باشد چقدر عاشق هستیم. اما اکنون می خواهم بگویم برایم بسیار گرانقدر هستی و دوست دارم کنار تو باشم.

تو از آفتاب زیباتر، از طلا با ارزش تر، از آبنبات شیرین تر و از ماه دوست داشتنی تر هستی. تو نفیس و دلپذیر، خاص و منحصر به فردی و از همه حیرت آور تر این است که می خواهی با من باشی.

اولین باری که با تو آشنا شدم را به یاد دارم یکی از بهترین لحظات زندگیم بود. نمی توانستم بفهمم چرا تو برای من اینقدر خاص بودی. زمانی که با هم بودیم آنقدر برایم جذاب بود که هر لحظه بدون تو برای من مانند مجازات بود .

دیوانه وار عاشق تو هستم عزیزم.

دوستت دارم یار من!

در ادامه بخوانید : متن عاشقانه برای همسر